Povezane vesti

Neca nije ovo očekivao Dobio paprenu kaznu zbog napada na Uroša Ćertića

Neca nije ovo očekivao Dobio paprenu kaznu zbog napada na Uroša Ćertića

Alo 08.10.2022
Zaslužio je. Danas se, za vreme glasanja za osobu koja je po njihovom mišljenju najviše samoživa u Beloj kući, iznenada dogodio novi sukob Uroša Ćertića i Nenada Lazića Nece. Tom prilikom, pljuštale su uvrede na sve strane, te je tiktoker u… »
Haos u najavi Oglasio se Dino Dizdarević i oštro odgovorio Bilalu Brajloviću na njegove prozivke

Haos u najavi Oglasio se Dino Dizdarević i oštro odgovorio Bilalu Brajloviću na njegove prozivke

Alo 08.10.2022
Nije mu prećutao. Danas se u toku dana odvilo nikad burnije glasanje za najsamoživiju osobu u Beloj kući tokom "Zadruge 6". Naime, kako je u toku svog izlaganja Bilal Brajlović, jutjuber iz Sarajeva, poznatiji kao Lil Broks, otkrio da mu je Dino… »
Lom na imanju Izbio sukob između Nece i Ćetića, tiktoker ga gađao tepsijom (foto)

Lom na imanju Izbio sukob između Nece i Ćetića, tiktoker ga gađao tepsijom (foto)

Alo 08.10.2022
Gađao tepsijom sa hranom Uroša. U Beloj kući je u toku glasanje za najsamoživiju osobu, te je reč dobio Predrag Lazić Peca. Foto: Youtube/Printscreen - Ja sam već rekao u polemici sa jednom osobom da je samoživa. Naveo sam Sofiju Unu. U stanju je… »
Opšti haos u Beloj kući Izbio žestok okršaj Nece i Zorice Marković, zadrugari ih jedva smirili (video)

Opšti haos u Beloj kući Izbio žestok okršaj Nece i Zorice Marković, zadrugari ih jedva smirili (video)

Alo 08.10.2022
Nizale su se uvrede između ova dva zadrugara. U Beloj kući je u toku glasanje za najsamoživiju osobu, a kako je izbio opšti haos između Nece i Uroša Ćertića u ceo sukob se umešala i Zorica Marković. Naime, izbio je okršaj između Zorice i Nece… »
Pokupila njegove mane Bilal Brajović izneo šta je Dino rekao za Dejana Dragojevića, Aleksandra mu odmah obruslila

Pokupila njegove mane Bilal Brajović izneo šta je Dino rekao za Dejana Dragojevića, Aleksandra mu odmah obruslila

Alo 08.10.2022
Ovo niko nije očekivao. U Beloj kući je u toku glasanje za najsamoživiju osobu, na red je došao i Blilal Brajlović, poznatiji kao Lil Broks. Foto: Youtube/Printscreen - Ja prvi put čujem ovu reč danas. Dođe nekakva kutija sa slatkišima, svi… »

Vesti dana »