Povezane vesti

Najbolji zadatak u rijalitiju Super Cveta se upišala od smeha kada je videla Mikija Đuričića

Najbolji zadatak u rijalitiju Super Cveta se upišala od smeha kada je videla Mikija Đuričića

Alo 12.10.2022
Zadrugari popadali od smeha. Miki Đuričić i Super Cveta odlučili su da traže zadatak od Drveta Mudrosti. Naime, oni su rešili da se maskiraju, te je Cveta bila muško, a Miki žensko. Printscreen Cveta se upiškila od smeha, kada je videla Mikija… »
Skovale su pakleni plan Maja i Matora dobile zadatak od Drveta, Marinkovićeva hoće da smuva Bilala

Skovale su pakleni plan Maja i Matora dobile zadatak od Drveta, Marinkovićeva hoće da smuva Bilala

Alo 12.10.2022
Nikada sočniji plan. Drvo mudrosti je pozvalo Jovanu Tomić Matoru i Maju Marinković, kako bi mu predložile zadatak koji su smislile, kako bi dobile nagradu. - Znam ja da vi mene volite. Kako ste dame - pitalo je Drvo. - Raspoložene smo za neki haos… »
Ne mogu da veruju Maja i Matora odmah otrčale da se žale Drvetu, kipte od besa

Ne mogu da veruju Maja i Matora odmah otrčale da se žale Drvetu, kipte od besa

Alo 12.10.2022
Nisu svesne šta se desilo. Drvo mudrosti je ponovo pozvalo Maju Marinković i Jovanu Tomić Matoru. - Ovaj mali je tako bezobrazan. Neko nas je Drvo slušao i rekao Ani. Meni je Ana rekla da zna da ima Maja zadatak. Priznaj ti da poslednja dva dana je… »

Vesti dana »