Povezane vesti

Baka iz Pirota ispričala šta je doživela pod stare dane: "Sin i snaja mi kao kučetu unesu hleb, dinar penzije nisam videla…

Baka iz Pirota ispričala šta je doživela pod stare dane: "Sin i snaja mi kao kučetu unesu hleb, dinar penzije nisam videla…

Blic 13.10.2022
Ne mogu svi da se pohvale prisnim porodičnim odnosima punim ljubavi i poštovanja, ali priča jedne bake iz Pirota koju je podelila sa lokalnim medijima uspela je mnoge da rasplače i podseti kako žive naši stari, uprkos tome što o njima još uvek ima… »
(Video) "na nadgrobnom spomeniku sam se sinu: Zahvalila..." Sanda Rašković Ivić otvorila dušu na Blic TV, ispovest koja će…

(Video) "na nadgrobnom spomeniku sam se sinu: Zahvalila..." Sanda Rašković Ivić otvorila dušu na Blic TV, ispovest koja će…

Blic 13.10.2022
Sanda Rašković Ivić je bila gost emisije „Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović“ koju ste možete pogledati danas u 14 h na Blic televiziji. Političarka, psihijatar, profesor i lekar po struci pred našim televizijskim kamerama ogolila je… »
(Video): "Muž mi je umro od raka, bio je ljubav mog života" Bolna ispovest Sande Rašković Ivić: "Negovali smo ga u kući…

(Video): "Muž mi je umro od raka, bio je ljubav mog života" Bolna ispovest Sande Rašković Ivić: "Negovali smo ga u kući…

Blic 13.10.2022
U emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, lekar, psihijatar, političarka i profesor Sanda Rašković Ivić otkrila je detalje iz odnosa sa pokojnim supurgom Aleksandrom koji je bio ljubav njenog života. O tome koliko su uživali… »
(Video) "Kada je Jovan umro imala sam stav da više ne treba da živim": Sanda Rašković Ivić u suzama objasnila kako je…

(Video) "Kada je Jovan umro imala sam stav da više ne treba da živim": Sanda Rašković Ivić u suzama objasnila kako je…

Blic 12.10.2022
Psihijatar, političarka, profesor Sanda Rašković Ivić gostujući u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje na Blic TV, odnosno na MTS kanalu 115 svake srede od 22 časa, govorila je o najbolnijem trenutku i svojim mislima… »

Vesti dana »