Povezane vesti

Uključio se uživo, pa raskrinkao zadrugara! Dejan brani Aleks, šokirao sve - Žena mu je obrisala, ali su se zeznuli!

Uključio se uživo, pa raskrinkao zadrugara! Dejan brani Aleks, šokirao sve - Žena mu je obrisala, ali su se zeznuli!

Mondo 16.10.2022
Dejan Dragojević je stao na stranu devojke Aleksandre Nikolić i otkrio o učesniku Zadruge ono što niko nije znao. Dejan Dragojević je stao na stranu devojke Aleksandre Nikolić i otkrio o učesniku Zadruge ono što niko nije znao. Dejan Dragojević… »
Dejan Dragojević: Mrzeo sam cedevitu, ove godine ću čokoladu! (VIDEO)

Dejan Dragojević: Mrzeo sam cedevitu, ove godine ću čokoladu! (VIDEO)

Svet plus 16.10.2022
Prošle godine sam zamrzeo "cedevitu", ove godine ću izgleda čokoladu, kako bude tekao rijaliti, postaću vegeterijanac, započeo je Dejan Dragojević. Pobednik pete sezone "Zadruge", Dejan Dragojević, danima gleda kako njegovu devojku Aleksandru… »
Morala je da reaguje i njegova žena Dejan uživo u emisiji raskrinkao oženjenog zadrugara koji je slao poruke Nikolićevoj

Morala je da reaguje i njegova žena Dejan uživo u emisiji raskrinkao oženjenog zadrugara koji je slao poruke Nikolićevoj

Alo 16.10.2022
Aleks i Dejan su već danima u žiži javnosti zbog njenog učešća u rijalitiju Zadruga. Dejan Dragojević je gostujući u emisiji, svima stavio do znanja da veruje svojoj devojci Aleksandri Nikolić. Naime, on se uključio uživo i otkrio da jedino… »

Vesti dana »