Povezane vesti

Jokić postigao 27 poena u porazu Denvera od Jute na početku nove sezone (VIDEO)

Jokić postigao 27 poena u porazu Denvera od Jute na početku nove sezone (VIDEO)

Beta 20.10.2022
Košarkaši Jute pobedili su noćas na svom terenu Denver sa 123:102, na početku nove sezone u NBA ligi. Sedmorica igrača Jute postigla su dvocifreni broj poena, a najefikasniji bio je Kolin Sekston sa 20. Lauri Markanen postigao je 17, Rudi Gej 16, a… »
Jokić ne može sam, očajan start Nagetsa

Jokić ne može sam, očajan start Nagetsa

Sport klub 20.10.2022
Nikola Jokić pružio je solidnu partiju u prvom meču nove NBA sezone, ali njegovi Denver Nagetsi poraženi su neočekivano lako na gostovanju protiv Juta Džeza 123:102. Srpski as je utakmicu završio sa 27 poena uz sjajan šut iz igre (12 od 17) i bio… »
Ameri, sram vas bilo! Nikola Jokić doživeo žestoko poniženje

Ameri, sram vas bilo! Nikola Jokić doživeo žestoko poniženje

Večernje novosti 20.10.2022
Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je u noći između srede i četvrtka svoju prvu utakmicu u novoj sezoni NBA lige, ali nije se radovao. NJegov Denver izgubio je na startu od Jute na gostovanju i to ubedljivo (123:102). Foto AP Srpski as bio je vrlo… »
Jokić ne može sam, očajan start Nagetsa

Jokić ne može sam, očajan start Nagetsa

N1 Info 20.10.2022
Nikola Jokić pružio je solidnu partiju u prvom meču nove NBA sezone, ali njegovi Denver Nagetsi poraženi su neočekivano lako na gostovanju protiv Juta Džeza 123:102. Srpski as je utakmicu završio sa 27 poena uz sjajan šut iz igre (12 od 17) i bio… »
Prvo pa mina za nervoznog Jokića, kakav je preokret dozvolio Luka Donćić!

Prvo pa mina za nervoznog Jokića, kakav je preokret dozvolio Luka Donćić!

Sportske.net 20.10.2022
Ništa nisu vredela ni 27 poena Nikole Jokića, Srbin je dodao šest asistencija, ali imao samo četiri skoka. I u novoj eri, bez Goberta, Juta je "otela" reket Denveru. Srbin je bio frustriran, u finišu napravio faul u napadu. Denver nije našao… »

Vesti dana »