Povezane vesti

(Video) Marko Bulat se iselio iz stana: Stvari nosi u kesama, potresne scene ćerke koja plače: Pevačeva žena uhvaćena u…

(Video) Marko Bulat se iselio iz stana: Stvari nosi u kesama, potresne scene ćerke koja plače: Pevačeva žena uhvaćena u…

Blic 21.10.2022
Pevač Marko Bulat juče je završio u Urgentnom centru nakon što je na njega fizički nasrnula supruga Marija koja mu je nanela povrede, nakon čega joj je izrečena zabrana prilaska pevaču. Marko se danas iselio iz porodičnog stana u srpskoj… »
Marija Bulat nakon drame kroz suze: "Bojim se da mi Marko ne uzme decu!" Otkriveno i šta sve poseduje pevačeva žena

Marija Bulat nakon drame kroz suze: "Bojim se da mi Marko ne uzme decu!" Otkriveno i šta sve poseduje pevačeva žena

Blic 21.10.2022
Marija Bulat, supruga Marka Bulata juče je fizički nasrnula na pevača, zbog čega je on završio u Urgentnom centru. Njoj je izrečena mera zabrane prilaska suprugu, a pre samo sat vremena Marko se iselio iz porodičnog doma. Marija Bulat je jedno… »
Evo šta sve poseduje supruga marka bulata Marija je vlasnica više lokala, zarađuje ogromnu lovu, a ovo joj je neostvarena…

Evo šta sve poseduje supruga marka bulata Marija je vlasnica više lokala, zarađuje ogromnu lovu, a ovo joj je neostvarena…

Kurir 21.10.2022
Javnost je šokirala vest da je pevač Marko Bulat (49) primljen u Urgentni centar, zbog povreda koje mu je nanela supruga Marija. Marija je, inače, jedno vreme bila deo "Zadruge", kada su mnogi pomislili da je pevač poslao ženu u rijaliti zbog krize… »
Zvala sam policiju, strahujem da će mi oduzeti decu! Marija Bulat u suzama nakon skandala - "Obelodaniću kakav je čovek"

Zvala sam policiju, strahujem da će mi oduzeti decu! Marija Bulat u suzama nakon skandala - "Obelodaniću kakav je čovek"

Mondo 21.10.2022
Marija Bulat se ponovo oglasila za medije nakon što je potvrdila da se njen suprug, pevač Marko Bulat iselio iz zajedničkog stana. Marija Bulat se ponovo oglasila za medije nakon što je potvrdila da se njen suprug, pevač Marko Bulat iselio iz… »
Blic saznaje: Marka Bulata iseljavaju iz stana, spakovali sve njegove stvari nakon porodičnog skandala

Blic saznaje: Marka Bulata iseljavaju iz stana, spakovali sve njegove stvari nakon porodičnog skandala

Blic 21.10.2022
Pevač Marko Bulat juče je završio u Urgentnom centru nakon što je na njega fizički nasrnula supruga Marija koja mu je nanela povrede. Mariji je izrečena zabrana prilaska pevaču, a kako Blic saznaje u toku je Markova selidba. Naime, kako dobro… »
Duže vreme imaju probleme u braku, gušila ga je, plašila se: Prijateljica Marije Bulat otkrila šta se desilo pre sukoba!

Duže vreme imaju probleme u braku, gušila ga je, plašila se: Prijateljica Marije Bulat otkrila šta se desilo pre sukoba!

Mondo 21.10.2022
Bliska prijateljica Marije Bulat ispričala je šta zna o njenom braku s Markom Bulatom, a otkriveno je i gde se pevač trenutno nalazi. Bliska prijateljica Marije Bulat ispričala je šta zna o njenom braku s Markom Bulatom, a otkriveno je i gde se… »
"Može samo Marko da ode, Ja ne izlazim iz stana": Oglasila se Marija Bulat i zapretila nakon porodičnog skandala

"Može samo Marko da ode, Ja ne izlazim iz stana": Oglasila se Marija Bulat i zapretila nakon porodičnog skandala

Blic 21.10.2022
Pevač Marko Bulat završio je juče u Urgentnom centru nakon što ga je fizički napala supruga Marija, koja mu je nanela povrede. Tokom noći u kojoj se dogodio incident u njihovom porodičnom domu, Marija Bulat se sada oglasila povodom incidenta. -… »
Marko Bulat tvrdi da već duže vreme trpi psihičko i fizičko nasilje!

Marko Bulat tvrdi da već duže vreme trpi psihičko i fizičko nasilje!

Svet plus 21.10.2022
Pevač Marko Bulat, nakon što je završio u bolnici, tvrdi da već duže vreme trpi psihičko i fizičko nasilje od supruge Marije. Marija Bulat pretukla je supruga, pevača Marka Bulata, koji je zbog povreda završio u Urgetnom centru. Folker je… »
Marija Bulat otkrila sve detalje života sa Markom: Ostavljao nas je šest puta, beži od moje bolesti

Marija Bulat otkrila sve detalje života sa Markom: Ostavljao nas je šest puta, beži od moje bolesti

Svet & Skandal 21.10.2022
Bolest Marije Bulat razlog sukoba sa Markom1? S obzirom na to da su važili za skladan par, juče je sve iznenadila vest da je došlo do skoba između pevača Marka Bulata i njegove supruge Marije. Kako su preneli svi mediji, Marku je supruga nanela… »
Marija Bulat trpela nasilje od bivšeg dečka: Bio je spreman na sve da je rastavi od Marka

Marija Bulat trpela nasilje od bivšeg dečka: Bio je spreman na sve da je rastavi od Marka

Nova 21.10.2022
Marija Bulat fizički je napala supruga, pevača Marka Bulata. Kako se navodi, Marko Bulat je zbog zadobijenih povreda završio u Urgentnom centru. Folker je navodno optužio suprugu za nasilje. Oni su pre par godina progovorili o teškom periodu kroz… »
Ovo je šesti put, to već dugo traje! Bulatova supruga se oglasila nakon porodičnog skandala - "Kad bih progovorila..."

Ovo je šesti put, to već dugo traje! Bulatova supruga se oglasila nakon porodičnog skandala - "Kad bih progovorila..."

Mondo 21.10.2022
Marija Bulat se ponovo oglasila nakon navoda da je prebila svog supruga, pevača Marka Bulata. Marija Bulat se ponovo oglasila nakon navoda da je prebila svog supruga, pevača Marka Bulata. Kao bomba je u svim domaćim medijima odjeknula vest da je Marija… »
"Nije vredan ničega": Objava Marije Bulat pokazuje u kakvom je odnosu sa Markom u jeku porodične drame: "Malo je potrebno da…

"Nije vredan ničega": Objava Marije Bulat pokazuje u kakvom je odnosu sa Markom u jeku porodične drame: "Malo je potrebno da…

Blic 21.10.2022
Pevač Marko Bulat završio je juče u Urgentnom centru nakon što ga je fizički napala supruga Marija, koja mu je nanela povrede. Tokom noći u kojoj se dogodio incident u njihovom porodičnom domu, Marija Bulat je na društvenim mrežama podelila reči… »
"Kad bi uzela kokain pala bi mrtva": Marija Bulat dugo muku muči sa drogom, a Markove reči o njenim problemima su potresne

"Kad bi uzela kokain pala bi mrtva": Marija Bulat dugo muku muči sa drogom, a Markove reči o njenim problemima su potresne

Blic 20.10.2022
Javnost je šokirala vest da je pevač Marko Bulat (49) primljen danas u Urgentni centar, zbog povreda koje mu je nanela supruga Marija. Oni su retko u javnosti iznosili detalje o njihovom odnosu, a pojedini su, pak, naširoko poznati. Marija Bulat je pre… »
"Možda sam marku nanela povrede, a da se ne sećam": Marija Bulat progovorila o detaljima drame: "i da me je tukao ne bih…

"Možda sam marku nanela povrede, a da se ne sećam": Marija Bulat progovorila o detaljima drame: "i da me je tukao ne bih…

Blic 20.10.2022
Marija Bulat prertukla je supruga Marka, zbog čega je završio u Urgentnom centru. Ona se sad oglasila i otkrila nove detalje incidenta sa pevačem. Marija Bulat otkrila je svoju stranu priče: - Ja sam malopre bila na nekom pregledu. Ako me poznajete… »
Ovo je stan Marije i Marka Bulata: Pevača pretukla žena u domu na Novom Beogradu u kom su godinama živeli - ikone i igračke…

Ovo je stan Marije i Marka Bulata: Pevača pretukla žena u domu na Novom Beogradu u kom su godinama živeli - ikone i igračke…

Blic 20.10.2022
Marija Bulat pretukla je supruga, pevača Marka Bulata, koji je zbog povreda završio u Urgetnom centru. Folker je optužio ženu za nasilje u porodičnom domu, dok je njoj potom izrečena mera zabrane prilaska suprugu i udaljenja iz stana. Stan Marije i… »

Vesti dana »