Povezane vesti

Nikad žešća trojka Ivan i Miljana u sukobu oko Željka, dok im Zola priča da su loši roditelji

Nikad žešća trojka Ivan i Miljana u sukobu oko Željka, dok im Zola priča da su loši roditelji

Alo 23.10.2022
Haos se nastavlja. Nakon pauze za reklame, nastavila se emisija "PItanja novinara", a novinar Darko Tanasijević je podigao Ivana Marinkovića, kako bi i sa njim porazgovarao o ulasku Miljane Kulić i njenom haosu sa Lazarom Čolićem Zolom. Miljana je… »
Sa mnom ne može da se obuzda Nastavlja se haos Miljane i Zole, on rekao da mu se ona žalila na Bebicu, šok otkrića

Sa mnom ne može da se obuzda Nastavlja se haos Miljane i Zole, on rekao da mu se ona žalila na Bebicu, šok otkrića

Alo 23.10.2022
Bez dlaka na jeziku. Darko Tanasijević pozvao je Lazara Čolića Zolu kako bi porazgovarao sa njim, ali i sa Miljanom Kulić. - Kad je bila ona situacija sa njom, svi znamo da joj nije bilo lako i da se borila na neki način za život. Meni su ljudi… »
Ja sam te prebila Maja iznela šok tvrdnje vezane za karambol iz njegovog apartmana, Miljana na njenoj strani

Ja sam te prebila Maja iznela šok tvrdnje vezane za karambol iz njegovog apartmana, Miljana na njenoj strani

Alo 23.10.2022
Haos se nastavlja. U toku je emisija "Pitanja novinara", a tokom svađe Miljane Kulić i Lazara Čolića Zole došlo je i do njegovog sukoba sa Majom Marinković. - To što si rekao da me otac vozi da se vidim sa Čorbom, ja sam ga slagala da idem na… »

Vesti dana »