Povezane vesti

Na mitingu u Banjaluci poručili da je narod izabrao Dodika i da CIK ne pokušava to da menja

Na mitingu u Banjaluci poručili da je narod izabrao Dodika i da CIK ne pokušava to da menja

Politika 26.10.2022
BANjALUKA - Narodni miting „Otadžbina zove” održan je u Banjaluci, odakle je Centralnoj izbornoj komisiji BiH (CIK) poručeno da je narod Republike Srpske izabrao Milorada Dodika za svog predsednika i da to ne pokušava da promeni. Lider Saveza… »
Dodik okupio pristalice i oštro poručio: „Biće nas i 100.000 u Sarajevu ispred CIK-a ako se bude prekrajala izborna volja…

Dodik okupio pristalice i oštro poručio: „Biće nas i 100.000 u Sarajevu ispred CIK-a ako se bude prekrajala izborna volja…

Nova 26.10.2022
U Bosni još nisu poznati rezultati izbora, odnosno CIK još broji pre nego objavi ko je novi predsednik Republike Srpske. U Banjaluci je juče održan miting vladajućih stranaka, Dodik je prethodnih dana poručivao kod ne dođe na skup pod sloganom… »
Birao me narod, nikom ne tražim da me brani: Dodik, pred nekoliko desetina hiljada ljudi u centru Banjaluke, poslao jasnu…

Birao me narod, nikom ne tražim da me brani: Dodik, pred nekoliko desetina hiljada ljudi u centru Banjaluke, poslao jasnu…

Večernje novosti 26.10.2022
NE treba mene niko da brani. Mene treba da bira narod i dok narod kaže da ja treba da budem ovde, ja ću tu biti. Nikada mimo narodne volje. Foto Tanjug Ovo je sinoć poručio Milorad Dodik, lider SNSD, na Trgu Krajine u Banjaluci, gde je, pred više od… »
Završen miting SNSD: Dodik proglašen za novog predsednika RS, opozicija nazvana izdajničkom

Završen miting SNSD: Dodik proglašen za novog predsednika RS, opozicija nazvana izdajničkom

Danas 25.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik u tehničkom mandatu i lider vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da će biti predsednik sve dok tako želi narod Republike Srpske. On je rekao da on sluša „zov… »

Vesti dana »