Povezane vesti

Mislila sam da ćeš da umreš Jelena Golubović bez tunke srama isprozivala Miljanu, svi skočili na nju

Mislila sam da ćeš da umreš Jelena Golubović bez tunke srama isprozivala Miljanu, svi skočili na nju

Alo 29.10.2022
Tresla se Bela kuća. Tokom nominacija u Zadruzi došlo je do žestokog sukoba Jelene Golubović sa ostatkom cimera iz Bele kuće zbog Miljane Kulić. U jednom trenutku Uroš Ćertić bio je besan, pa je ustao i polio Jelenu, jer nije želeo da sluša… »
Jelena nikad niže nije pala Golubovićka udarila na Miljaninu borbu za život, svi je napali, a Uroš Ćertić joj presudio

Jelena nikad niže nije pala Golubovićka udarila na Miljaninu borbu za život, svi je napali, a Uroš Ćertić joj presudio

Alo 29.10.2022
Haos u Beloj kući. U toku emisija "Nominacije", jedno preko puta drugog nalazili su se Miljana Kulić i Zola. Nominovala je Jelena Golubović. - Nas dve smo kad smo se upoznale bile okej, ona se meni žalila na roditelje i sve i svašta. Ona je osoba… »
Haos u najavi Maja čeka Cara, dok Bilala šalje kod Marka Markovića da mu uradi ovo, šok

Haos u najavi Maja čeka Cara, dok Bilala šalje kod Marka Markovića da mu uradi ovo, šok

Alo 29.10.2022
Izgleda da su zadrugari bili u pravu kada su rekli da Maja samo čeka Filipa Cara. U toku je emisija "Nominacije" između Miljane Kulić i Lazara Čolića Zole. Naime, Maja Marinković je opet raskinula sa Bilalom Brajlovićem, a sada je odlučnija nego… »
Gej afera u najavi Brendon rekao da mu je Petrući slao gole slike sa erekc**om, Zorica Marković potvrdila, skandal

Gej afera u najavi Brendon rekao da mu je Petrući slao gole slike sa erekc**om, Zorica Marković potvrdila, skandal

Alo 29.10.2022
Ovo se nije očekivalo. U toku je emisija "Nominacije", a jedno preko puta drugog se nalaze Miljana Kulić i Zola. - Vrati mami štikle Brendone - rekao je Dragić. - Nabiću vam štikle u dupe - rekao je Brendon. Printscreen - Zola savetovao bih te da… »
Marko i Bilal imali istu devojku Maja Marinković opet ostavila Brajlovića u programu uživo, pa napala Markovića

Marko i Bilal imali istu devojku Maja Marinković opet ostavila Brajlovića u programu uživo, pa napala Markovića

Alo 29.10.2022
Šok za šokom. U toku je emisija "Nominacije", a jedno preko puta drugog se nalaze Miljana Kulić i Zola. Pre nego što je Marko Marković dobio reč, Maja Marinković je ponovo ostavila Bilala Brajlovića zbog razgovora koji je vodio sa njenim bivšim… »
Aleks oštra prema miljani Nikolićeva udarila na Kulićkin ljubavni život, dok je Zvezdan nahvalio Zolu

Aleks oštra prema miljani Nikolićeva udarila na Kulićkin ljubavni život, dok je Zvezdan nahvalio Zolu

Alo 29.10.2022
Sve po zasluzi. U toku je emisija "Nominacije", a jedno preko puta drugog se nalaze Miljana Kulić i Zola. Prva je nominovala Aleks Nikolić, a posle nje i Zvezdan Slavnić. - Miljana je neko koga ja zaista volim i gotivim. Znam iz prethodnih sezona, ovo… »

Vesti dana »