Povezane vesti
Trećina hrane u svetu završi na otpadu
RTV 31.10.2022
BEOGRAD - U Srbiji se godišnje baci 83 kilograma hrane po glavi stanovnika, što je za oko osam kilograma više od globalnog proseka, izjavila je za podkast Ekologika Aleksandra Lazović – Lonningen, koja je osnovala aplikaciju Eat Me App za obaveštavanje… »
Oko 30 odsto hrane završi na otpadu
Biznis.rs 31.10.2022
Domaćinstva učestvuju sa više od 50 procenata. U Srbiji se godišnje baci 83 kilograma hrane po stanovniku, što je za oko osam kilograma hrane više od globalnog proseka. Prema rečima osnivačice aplikacije koja obaveštava korisnike o isteku roka hrane koju… »
Aleksandra Lazović – Lonningen: U Srbiji se godišnje baci 83 kilograma hrane
Insajder 31.10.2022
U Srbiji se godišnje baci 83 kilograma hrane po glavi stanovnika, što je za oko osam kilograma više od globalnog proseka, izjavila je za podkast Ekologika Aleksandra Lazović – Lonningen, koja je osnovala aplikaciju Eat Me App za obaveštavanje korisnike o… »
Vesti dana »
Portparolka Bele kuće: Videli smo neki napredak Irana u poslednjih nekoliko dana
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Drama u Vašingtonu Tramp na korak od napada na Kubu?! Senat sprema glasanje da mu veže ruke
Blic pre 27 minutajoš 1 povezana






