Povezane vesti

Vučević: KFOR je sada veoma bitan faktor da ne dozvoli Prištini slanje albanske policije na sever Kosova i Metohije

Vučević: KFOR je sada veoma bitan faktor da ne dozvoli Prištini slanje albanske policije na sever Kosova i Metohije

Euronews 07.11.2022
Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je da na Kosovu i Metohije napeta sitaucija, ali da se nada da neće doći do eskalacije, ističući da je KFOR sada bitan faktor, koji ne bi smeo da dozvoli da Aljbin Kurti pošalje albanske policajce na sever… »
Narodni poslanici: Briselski sporazum je umro, Orlić da raspiše izbore na severu Kosova

Narodni poslanici: Briselski sporazum je umro, Orlić da raspiše izbore na severu Kosova

Danas 07.11.2022
Narodni poslanici Sanda Rašković Ivić iz Narodne stranke i Slaviša Ristić iz poslaničke grupe „Ujedinjeni“ ocenili su posle izlaska Srba sa severa Kosova iz inistucija na KiM da je Briselski sporazum „mrtav“ i da bi predsednik Skupštine… »
Gosti N1: Briselski sporazum je umro, Orlić da raspiše izbore na severu Kosova

Gosti N1: Briselski sporazum je umro, Orlić da raspiše izbore na severu Kosova

N1 Info 07.11.2022
Narodni poslanici Sanda Rašković Ivić iz Narodne stranke i Slaviša Ristić iz poslaničke grupe "Ujedinjeni" ocenili su posle izlaska Srba sa severa Kosova iz inistucija na KiM da je Briselski sporazum "mrtav" i da bi predsednik Skupštine Srbije… »
I 2011. Oterali su me s posla, rekao sam SAD je dosta! Srpski heroj Đurić o Kurtijevom zulumu: Da se taj jaram skine s vrata!

I 2011. Oterali su me s posla, rekao sam SAD je dosta! Srpski heroj Đurić o Kurtijevom zulumu: Da se taj jaram skine s vrata!

Kurir 07.11.2022
Nije tajna da se specijalne jedinice policije Kosova nalaze na severu u svojim bazama u blizini administrativnih prelaza, kaže on. KOSOVSKA MITROVICA - Bivši direktor Regionalnog policijskog direktorata Sever Nenad Đurić izjavio je za Pink da lično… »
„Ili će se Srbi vratiti u institucije, ili će pasti Kurti“: Nova kriza sa potpisom Vučića

„Ili će se Srbi vratiti u institucije, ili će pasti Kurti“: Nova kriza sa potpisom Vučića

Danas 07.11.2022
Nakon višegodišnjih praznih pretnji Srpske liste, produžene ruke Aleksandra Vučića na Kosovu, kako će napustiti kosovske institucije – Rakić je podneo ostavku na mesto ministra u Kurtijevoj vladi, poslanici iz Skupštine se povukli. Isto su… »
"Eskalacija ili mir, mir, niko nije kriv": Beograd je žestoko odgovorio na Kurtijevu provokaciju, može li doći do…

"Eskalacija ili mir, mir, niko nije kriv": Beograd je žestoko odgovorio na Kurtijevu provokaciju, može li doći do…

Blic 07.11.2022
Šta znači izlazak Srba iz prištinskih institucija i kakve će to sve posledice doneti - pitanje je koje se postavlja praktično od trenutka kada su gradonačelnici sve četiri opštine na severu Kosova zajedno sa 300 policajaca i komandantom kosovske… »

Vesti dana »