Povezane vesti

Rekao sam vulinu šta se ti treseš a nisam hteo ni pancir da nosim! Predsednik Vučić o atentatu i svedočenju Lalića…

Rekao sam vulinu šta se ti treseš a nisam hteo ni pancir da nosim! Predsednik Vučić o atentatu i svedočenju Lalića…

Kurir 09.11.2022
Rekao sam da nikada u svojoj zemlji neću da nosim pancir, a da se krijem od svog naroda, ne pada mi na pamet sve dok sam živ. BEOGRAD - Rekao sam da nikada u svojoj zemlji neću da nosim pancir, a da se krijem od svog naroda, ne pada mi na pamet! Sve… »
Brnabić: Srpske službe sprečile atentat na Vučića

Brnabić: Srpske službe sprečile atentat na Vučića

Politika 09.11.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da su bezbednosne službe Republike Srbije bile svesne pretnji po život predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da su to sprečile. „Naše službe su za pretnju po život predsednika Aleksandra… »
Ljepoja usmrćen kada je priznao napad na Zvicera u Ukrajini

Ljepoja usmrćen kada je priznao napad na Zvicera u Ukrajini

Politika 09.11.2022
– Pomenuo sam nalog „Leon” s kog se Miljković kucao s raznim ljudima iz „škaljarskog klana”, pa i sa Veljkom Banovićem Votkom, koji je na „Skaju” bio Hajduk. Banović je Miljkovića spojio sa nalogom „Zvonce”, rekao je da je čovek… »
Vučić o atentatu i svedočenju Lalića: Pojaviće se novi podaci, nisam hteo ni pancir da nosim

Vučić o atentatu i svedočenju Lalića: Pojaviće se novi podaci, nisam hteo ni pancir da nosim

Telegraf 09.11.2022
- Pojaviće se novi podaci, mi sad imamo nove pakete skinute sa telefona. Oni počinju da govore i o ubistvu ili napadu na mene. Sada imamo potvrde i znamo sve o tome ko je u tim pričama učestvovao i ko je trebalo da učestvuje u izvršenju i u prvom i… »
Ponovo haotično: Umesto o amandmanima na rebalans budžeta - poslanici o tangu i miševima

Ponovo haotično: Umesto o amandmanima na rebalans budžeta - poslanici o tangu i miševima

Radio 021 09.11.2022
Popodnevni deo sednice skupštine Srbije, na čijem su dnevnom redu amandmani na rebalans budžeta, obeležile su uzajamne uvrede poslanika vlasti i opozicije. Tako se tokom rasprave čulo da u parlamentu sede "primerci" ali i "robovi" Aleksandra… »
Lalić, Hrvatin i Spasojević raskrinkavaju Belivukov klan: Šokantna svedočenja iznose u Specijalnom sudu

Lalić, Hrvatin i Spasojević raskrinkavaju Belivukov klan: Šokantna svedočenja iznose u Specijalnom sudu

Telegraf 09.11.2022
Ovu nedelju "obeležilo" je svedočenje Srđan Lalića, okrivljenog svedoka koji je izneo detalje o ubistvima klana Veljka Belivuka. U Specijalnom sudu u Beogradu sutra u 14:30 časova nastavlja se suđenje protiv organizovane grupe Veljka Belivuka i… »
Politizacija slučaja od starta: Lalićev iskaz o atentatu i „čiji je Belivuk“

Politizacija slučaja od starta: Lalićev iskaz o atentatu i „čiji je Belivuk“

N1 Info 09.11.2022
U nastavku iskaza o krivičnim delima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka, član tog klana sa statusom okrivljenog saradnika, pred Specijalnim sudom u Beogradu naveo je da je planiran i atentat na predsednika Srbije. Dan kasnije, to je glavna… »
Bivši načelnik Kriminalističke policije o planiranju atentata na predsednika: Sada je najvažnije istražiti navode svedoka…

Bivši načelnik Kriminalističke policije o planiranju atentata na predsednika: Sada je najvažnije istražiti navode svedoka…

Insajder 09.11.2022
„Ako smo zemlju doveli dotle da kriminalci mogu da ubiju šefa države, onda to govori o nama. A da se krijem od svog naroda to mi ne pada na pamet. Pancir da nosim, neću“ – ova izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića usledila je dan nakon… »
VIDEO, FOTO Predvorje pakla Velje Nevolje: S ovog parkinga su žrtve vođene u klanicu u Ritopeku

VIDEO, FOTO Predvorje pakla Velje Nevolje: S ovog parkinga su žrtve vođene u klanicu u Ritopeku

Nova 09.11.2022
Parking u Radničkoj ulici, na Čukarici, bio je jedno od omiljenih "lovišta" za članove klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, na kome su najmanje dve žrtve namamljene i otete. Upravo ova lokacija u Beogradu bila je kobna za navijača Lazara… »
Detaljno svedočenje Lalića o Belivuku: Šta smo do sada čuli o zločinima najkrvoločnijeg klana u Srbiji

Detaljno svedočenje Lalića o Belivuku: Šta smo do sada čuli o zločinima najkrvoločnijeg klana u Srbiji

Euronews 09.11.2022
Na suđenju grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i silovanje, ove nedelje je prvi put govorio okrivljeni saradnik Srđan Lalić koji je u julu sklopio… »
Vučić ide u Pariz, sastaće se i sa Makronom

Vučić ide u Pariz, sastaće se i sa Makronom

Sputnik 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će naredna dva dana provesti u Parizu gde će se sastati sa visokim predstavnikom za spoljnu politiku EU Žozepom Boreljom i specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom… »
Telohranitelji, kišobran koji štiti od metaka i saradnjia s Bojovićem i Koraćom: Ko je Votka Banović koga je pominjao…

Telohranitelji, kišobran koji štiti od metaka i saradnjia s Bojovićem i Koraćom: Ko je Votka Banović koga je pominjao…

Nova 09.11.2022
Srđan Lalić, okrivljeni-saradnik u slučaju protiv Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, tokom svog izlaganja u Specijalnom sudu u Beogradu, pomenuo je izvesnog Veljka Banovića, zvanog Votka. Banović slovi za bliskog saradnika Luke Bojovića i Filipa… »
Vučić pred susret s Makronom i Lajčakom, kaže – vaš je red da ispunite sporazum

Vučić pred susret s Makronom i Lajčakom, kaže – vaš je red da ispunite sporazum

N1 Info 09.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će se narednih dana u Parizu sastati sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, specijalnim predstavnikom EU za Zapadni Balkan Miroslavom Lajčakom i visokim predstavnikom EU za spoljnu politiku Žozepom… »
Vučić: Mafiju pobeđujemo, glavu smo joj odsekli

Vučić: Mafiju pobeđujemo, glavu smo joj odsekli

Politika 09.11.2022
Predsednik Srbije komentarisao je svedočenje Srđana Lalića koji je priznao da je planiran atentat na njega. „ Da li se neko izvinio za laži o Jovanjici? Niko od vas to nije doživeo, niko nije to trpeo kao moja porodica. Mislite da će neko da… »
Čitajte u “Vestima”: Pokazali kako se voli Srbija

Čitajte u “Vestima”: Pokazali kako se voli Srbija

Vesti online 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je odlikovanja kapetanu Nenadu Đuriću, suspendovanom direktoru Regionalnog direktorata policije Mitrovica Sever na KiM i kapetanu Aleksandru Filipoviću, koji je bio na dužnosti šefa Regionalne operative… »
Brnabić: Lalić iznosi detalje onoga što službe već znaju, zato mu verujemo

Brnabić: Lalić iznosi detalje onoga što službe već znaju, zato mu verujemo

N1 Info 09.11.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da veruju tvrdnjama okrivljenog svedoka-saradnika Srđana Lalića na suđenju krimiinalnoj grupi Veljka Belivuka, jer on iznosi detalje o kojima bezbednosne službe i tužilaštvo već imaju saznanja i… »
Brnabić: Svedok saradnik iznosi detalje onoga što službe već znaju

Brnabić: Svedok saradnik iznosi detalje onoga što službe već znaju

Radio 021 09.11.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da veruje tvrdnjama okrivljenog svedoka-saradnika Srđana Lalića na suđenju kriminalnoj grupi Veljka Belivuka. Dodala je da on iznosi detalje o kojima bezbednosne službe i tužilaštvo već imaju… »
Premijerka Brnabić pojasnila zašto veruje Laliću ali ne i Belivuku: Deluje logično i lako razumljivo, zar ne?

Premijerka Brnabić pojasnila zašto veruje Laliću ali ne i Belivuku: Deluje logično i lako razumljivo, zar ne?

Danas 09.11.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić pojasnila je zašto vlast u Srbiji veruje izajavama Srđana Lalića, člana kriminalne grupe Veljka Belivuka koji je i okrivljeni svedok a ne veruje iskazima Belivuka. Podsećamo, juče je u Specijalnom sudu u Beogradu… »
Brnabić: Srpske službe sprečile pretnje po život predsednika

Brnabić: Srpske službe sprečile pretnje po život predsednika

Euronews 09.11.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da su bezbednosne službe Republike Srbije bile svesne pretnji po život predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da su to sprečile. „Naše službe su za pretnju po život predsednika Aleksandra… »
Svađa poslanika SNS i DS u skupštini: Lutovac optužio SNS da od njih stižu "primalni krici, Jovanov njega za "teatralni…

Svađa poslanika SNS i DS u skupštini: Lutovac optužio SNS da od njih stižu "primalni krici, Jovanov njega za "teatralni…

Blic 09.11.2022
Skupština Srbije nastavila je danas rad raspravom o amandmanima na predlog rebalansa budžeta, a početak sednice su obeležile polemike poslanika vlasti i opozicije. Polemiku je pokrenuo šef poslaničke grupe DS Zoran Lutovac koji je, govoreći o… »
"Za sve one koji pitaju kako verujete Laliću a ne Belivuku": Brnabić: Naše službe su znale i sprečile atentat na Vučića

"Za sve one koji pitaju kako verujete Laliću a ne Belivuku": Brnabić: Naše službe su znale i sprečile atentat na Vučića

Blic 09.11.2022
Naše obaveštajne službe su znale za pretnju po život predsednika Srbije Aleksandra Vučića i to sprečile, rekla je premijerka Srbije Ana Brnabić. Ona se oglasila povodom izjava svedoka saradnika Srđana Lalića o tome da je on, koji je svedok… »
Aleksandar Vučić: Neću da nosim pancir

Aleksandar Vučić: Neću da nosim pancir

Vreme 09.11.2022
Kriminal Predsendik Srbije je potvrdio da je Belivukov klan planirao atentat na njega, rekao da službe raspolažu novim podacima, i o tome ko je sve trebalo da učestvuje u izvršenju atentata, ali da on, svim opasnostima uprkos, pancir nositi neće… »
Brnabić: Lalić kao insajder otkrio i detalje koje nismo znali

Brnabić: Lalić kao insajder otkrio i detalje koje nismo znali

Telegraf 09.11.2022
Srđan Lalić, koji svedoči na suđenju kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, priznao je da su pričali i planirali ubistvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Premijerka Srbije Ana Brnabić, komentarisala je danas na Tviteru… »
Savršeni svedok Srđan Lalić: “Nisu reagovali na udarce čekićem“

Savršeni svedok Srđan Lalić: “Nisu reagovali na udarce čekićem“

Vreme 09.11.2022
Suđenje klanu Belivuk-Miljković Ubijanje pripadnika suparničkog klana u sobi strave u Ritopeku bio je Lalićev posao. Tim poslovnim zadacima prilazio je sistematično, pedantno i hladnokrvno. Tuđa smrt bila je njegov život. Sada o svim zločinima u… »
Vučić: Priština planirala incidente na severu Kosova

Vučić: Priština planirala incidente na severu Kosova

Glas Amerike 09.11.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je da "reakcije Prištine pokazuju da su oni sve vreme planirali i želeli incidente i sukobe na severu Kosova", kao i da je jedini cilj bio da se izazovu tenzije i nestabilnost, prenosi FoNet… »
Skupštinsku raspravu o rebalansu budžeta obeležile polemike i komentari vlasti i opozicije

Skupštinsku raspravu o rebalansu budžeta obeležile polemike i komentari vlasti i opozicije

Insajder 09.11.2022
Tokom rasprave u Skupštini Srbije o amandmanima na predloženi rebalans budžeta, poslanici opozicije kritikovali su predlog rebalansa uz ocene da nije pravljen za „obične ljude“ i da se ne bori protiv siromaštva. Raspravu o budžetu obeležila je… »
Vučić: Imamo više informacija o planiranom atentatu na mene (VIDEO)

Vučić: Imamo više informacija o planiranom atentatu na mene (VIDEO)

Beta 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da službe bezbednosti danas poseduju mnogo više informacija o navodnom planu za njegovo ubistvo prilikom otkrivanja spomenika Stefanu Nemanji u Beogradu, o čemu je na sudjenju kriminalnoj… »
Vučić: Postoje potvrde o planu atentata na mene, novi podaci

Vučić: Postoje potvrde o planu atentata na mene, novi podaci

RTV 09.11.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da postoje potvrde o planiranom napadu na njega kao i da službe znaju ko je sve trebalo da učestvuje u izvršenju tog napada, te najavio da će se o tome pojaviti novi podaci. Vučić je ovo… »
Vučić o atentatu: Znamo ko je trebalo da bude izvršilac

Vučić o atentatu: Znamo ko je trebalo da bude izvršilac

Nova 09.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić komentarisao je navode o njegovom atentatu, što je tvrdio svedok Srđan Lalić na saslušanju u okviru suđenja Veljku Belivuku. Vučić je rekao da će se pojaviti se novi podaci, te da "imamo nove pakete skinute sa… »
Vučić: Koga kod Kurti da dovede, ne može zameniti sve Srbe

Vučić: Koga kod Kurti da dovede, ne može zameniti sve Srbe

Dnevnik 09.11.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da reakcije Prištine govore da su sve vreme planirali i želeli incidente i sukobe na severu KiM, kao i poniženje sprskog naroda i poručio da koga god da Aljbin Kurti dovede na mesta Srba koji su… »
Vučić uručio odlikovanja Nenadu Djuriću i Aleksandru Filipoviću

Vučić uručio odlikovanja Nenadu Djuriću i Aleksandru Filipoviću

Beta video 09.11.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas odlikovanja bivšem direktoru Regionalnog direktorata policije Mitrovica Sever Nenadu Djuriću i šefu Regionalne operative tog direktorata Aleksandru Filipoviću. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Vučić: Reakcije Prištine govore da su planirali sukobe, zbrinućemo sve koji su podneli ostavke

Vučić: Reakcije Prištine govore da su planirali sukobe, zbrinućemo sve koji su podneli ostavke

RTS 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da reakcije Prištine govore da su sve vreme planirali i želeli incidente i sukobe na severu KiM, kao i poniženje srpskog naroda. Najavio je da će odlikovani policajaci sa Kosova i Metohije, Nenad Đurić… »
Vučić o atentatu: Pojaviće se novi podaci, znamo ko je trebalo da bude izvršilac

Vučić o atentatu: Pojaviće se novi podaci, znamo ko je trebalo da bude izvršilac

N1 Info 09.11.2022
"Pojaviće se novi podaci, imamo nove pakete sa telefona skinute", rekao je predsednik Aleksandar Vučić komentarišući navode svedoka saradnika Srđana Lalića da je grupa Veljka Belivuka planirala atentat na njega. On je istakao da službe imaju… »
"Šta se treseš od: Straha?" Vučić o atentatu i svedočenju Srđana Lalića: U svojoj zemlji nikad neću da nosim pancir

"Šta se treseš od: Straha?" Vučić o atentatu i svedočenju Srđana Lalića: U svojoj zemlji nikad neću da nosim pancir

Blic 09.11.2022
Rekao sam da nikada u svojoj zemlji neću da nosim pancir, a da se krijem od svog naroda, ne pada mi na pamet! Sve dok sam sam živ, idem među svoj narod, neću da se krijem. Kakva je to onda država kad mafija može da ubije šefa države, rekao je… »
Vučić uručio ordenje suspendovanim policajcima sa Kosova: Đurić i Filipović će raditi u državnim organima Srbije (foto…

Vučić uručio ordenje suspendovanim policajcima sa Kosova: Đurić i Filipović će raditi u državnim organima Srbije (foto…

Blic 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će odlikovani policajaci sa Kosova i Metohije, Nenadi Đurićia i Aleksandar Filipović, raditi u državnim organima Srbije i naglasio da će se država pobrinuti i za 3.000 i 3.500 ljudi koliko ih… »
Snajperom hteli da ubiju saradnika Luke Bojovića: Lalić ispričao kako su Mesar i Velja "sarađivali" sa Votkom, ali i ko ih…

Snajperom hteli da ubiju saradnika Luke Bojovića: Lalić ispričao kako su Mesar i Velja "sarađivali" sa Votkom, ali i ko ih…

Blic 09.11.2022
Ozloglašeni klan Veljka Belivuka i Marka Miljkovića planirao je da likvidira Veljka Banovića Votku, bliskog saradnika Luke Bojovića i čoveka koji je u njegovom klanu svojevremeno bio zadužen za drogu. Ovaj stravični plan ozloglašene kriminalne… »
Vučić o planiranom atentatu na njega: Znamo ko je trebalo da bude izvršilac, neću da nosim pancir

Vučić o planiranom atentatu na njega: Znamo ko je trebalo da bude izvršilac, neću da nosim pancir

Radio 021 09.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić komentarisao je danas navode svedoka saradnika Srđana Lalića da je grupa Veljka Belivuka planirala atentat na njega. On je istakao da službe imaju podatke ko je trebalo da učestvuje u izvršenju i prvog i sledećeg… »
Vučić: Imamo više informacija o planiranom atentatu na mene

Vučić: Imamo više informacija o planiranom atentatu na mene

Insajder 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da službe bezbednosti danas poseduju mnogo više informacija o navodnom planu za njegovo ubistvo prilikom otkrivanja spomenika Stefanu Nemanji u Beogradu, o čemu je na suđenju kriminalnoj… »
Vučić neće ići na Svetsko prvenstvo u Kataru zbog situacije u zemlji: Slede sastanci sa Boreljom, Lajčakom i „možda sa…

Vučić neće ići na Svetsko prvenstvo u Kataru zbog situacije u zemlji: Slede sastanci sa Boreljom, Lajčakom i „možda sa…

Danas 09.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je otkazao posetu Egiptu i Kataru, zbog čega neće ići ni na svetsko prvenstvo u Kataru gde će igrati reprezentacije Srbije. „Narednih dan i po provešču u Parizu gde su se sastati sa Boreljom i… »
Veljin koljač otkrio ubicu Peruničića! Ovo je Crnogorac koji je likvidiran u Marbelji - ispalio je 6 hitaca na pešačkom!

Veljin koljač otkrio ubicu Peruničića! Ovo je Crnogorac koji je likvidiran u Marbelji - ispalio je 6 hitaca na pešačkom!

Mondo 09.11.2022
Svedok saradnik Srđan Lalić je ispričao kako je ubijen Miloš Peruničić. Svedok saradnik Srđan Lalić je ispričao kako je ubijen Miloš Peruničić. Na nastavku suđenja kriminalnoj grupi Veljka Belivuka, svedok saradnik Srđan Lalić je nastavio… »

Vesti dana »