Povezane vesti
Bećkoviću uručen Bagdalin prsten
Politika 10.11.2022
Kruševac – „Prsten Despota Stefana Lazarevića” uručen je na svečanosti u amfitetaru crkve Lazarice, ovogodišnjem dobitniku pesniku Matiji Bećkoviću. Laureat najznačajnijeg „Bagdalinog” priznanja je ovom prilikom istakao da mu je posebna čast što je… »
Velika svečanost u crkvi Lazarica u Kruševcu: Matiji Bećkoviću uručen Prsten despota Stefana Lazarevića
Večernje novosti 10.11.2022
KNJIŽEVNIKU, akademiku Matiji Bećkoviću uručeno je visoko priznanje „Prsten Despota Stefana Lazarevića”, koje tradicionalno dodeljuje Književni klub „Bagdala” u Kruševcu. FOTO: Novosti Na književnoj svečanosti u crkvi Lazarica, laureat je podsetio na… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 1 satjoš 3 povezane