Povezane vesti

Radnica dostave hrane pretučena u Novom Pazaru: "Udario me je pesnicom u lice, pala sam sa bicikla"

Radnica dostave hrane pretučena u Novom Pazaru: "Udario me je pesnicom u lice, pala sam sa bicikla"

Euronews 11.11.2022
Radnicu dostave "Glovo" u Novom Pazaru Nezrinu Kurtanović (22) napao je muškarac dok je obavljala svoj posao. Ona je pretučena, a napadač je priveden u policiju na informativni razgovor. Nezrina je pretučena kada je došla na adresu na koju je… »
Potresan snimak pretučene dostavljačice iz Novog Pazara: Dok nisam rekla da sam žensko, nije prestajao da me udara

Potresan snimak pretučene dostavljačice iz Novog Pazara: Dok nisam rekla da sam žensko, nije prestajao da me udara

Nova 11.11.2022
Pripadnici policijske uprave u Novom Pazaru priveli su dvadesetdvogodišnjeg muškarca zbog osnovane sumnje da je sinoć pretukao radnicu dostave hrane "Glovo" Nezrinu. Nesrećna devojka ispričala je kako je došlo do napada. „Ja sam imala svoju kapu i… »
"Udarao me je sve dok nisam rekla da stane i da sam žensko": Užas u Novom Pazaru: Dostavljačicu hrane pretukao sugrađanin

"Udarao me je sve dok nisam rekla da stane i da sam žensko": Užas u Novom Pazaru: Dostavljačicu hrane pretukao sugrađanin

Blic 11.11.2022
Pripadnici policijske uprave u Novom Pazaru priveli su dvadesetdvogodišnjeg muškarca zbog osnovane sumnje da je sinoć pretukao radnicu dostave hrane "Glovo" koja od nedavno posluje u Novom Pazaru. Nezrina, radnica dostave Glovo, pretučena je sinoć od… »
Horor u Novom Pazaru - pretučena dostavljačica hrane! Nezrina u suzama, nije videla napadača - "Ja sam žensko, stani!"

Horor u Novom Pazaru - pretučena dostavljačica hrane! Nezrina u suzama, nije videla napadača - "Ja sam žensko, stani!"

Mondo 11.11.2022
Radnica "Glova" pretučena je sinoć u Novom Pazaru! Radnica "Glova" pretučena je sinoć u Novom Pazaru! Jedna radnica poznate dostavljačke firme "Glovo" pretučena je sinoć u Novom Pazaru. Žrtva napada je Nezrina. Navodi da ne zna koji razlog bi… »
Udarao me je pesnicama, pala sam sa bicikla: Pretučena dostavljačica hrane u Novom Pazaru

Udarao me je pesnicama, pala sam sa bicikla: Pretučena dostavljačica hrane u Novom Pazaru

Kurir 11.11.2022
Jedna radnica firme koja dostavlja hranu pretučena je u Novom Pazaru, a kako kaže, ne zna ni razlog, ni povod za napad. - Dok nisam stavila ruke i rekla "ja sam žensko, stani", on nije prestajao da me udara. Pozvala sam klijenta i on se javio. Bio je… »
Pretučena dostavljačica hrane u Novom Pazaru: Udario me je pesnicom u glavu, pala sam sa bicikle, pa je nastavio da me tuče

Pretučena dostavljačica hrane u Novom Pazaru: Udario me je pesnicom u glavu, pala sam sa bicikle, pa je nastavio da me tuče

Nova 11.11.2022
Prema informacijama Nova.rs, pripadnici policijske uprave u Novom Pazaru priveli su dvadesetdvogodišnjeg muškarca zbog osnovane sumnje da je sinoć pretukao radnicu dostave hrane "Glovo" koja od nedavno posluje u Novom Pazaru. Nezrina, radnica dostave… »

Vesti dana »