Povezane vesti
Posle 55 godina: Prvi autobus prošao je planinom Radan (video)
Večernje novosti 11.11.2022
GOSTUJUĆI jutros na televiziji Prva, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić rekao je da je vest da je juče nakon 55 godina prošao prvi autobus planinom Radan više od obične vesti. Foto: P. Mitić - Ova vest, ma koliko nekome… »
Posle 55 godina prošao autobus preko Radan planine
Jugmedia 11.11.2022
Posle 55 godina preko Radan planine je prošao autobus koji je dovezao fudbalere Radana iz Lebana u Kuršumliju na utakmicu sa Kosanicom. Da podsetimo, redovna autobuska linija Leskovac – Prolom Banja ukinuta je 1967. godine jer je bilo preskupo održavanje… »
Vesti dana »

Pritvor za 13 osumnjičenih u slučaju korupcije na rekonstrukciji pruge Novi Sad-Subotica
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 61 povezana

Punih 13 dana Rade je sa porodicom putovao od Banije do Čačka: Potresna sećanja Srba prognanih u Oluji još uvek žive, slike ognjišta sa kog su proterani se ne zaboravljaju (FOTO)
RINA pre 52 minutajoš 36 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Sunčano na istoku i jugu, nepogode u ostalim krajevima uz uticaj ciklona sa Jadrana
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 41 povezana

Međunarodna akcija pojačane kontrole brzine u Srbiji i Evropi od 4. do 10. avgusta 2025.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane

Erupcija vulkana na Kamčatki prvi put posle više od 500 godina
BBC News pre 33 minutajoš 22 povezane