Повезане вести
Хладније, пре подне претежно облачно. местимично с кишом
Политика 17.11.2022
У Србији ће данас бити хладније, ујутро и пре подне претежно облачно, местимично с кишом, а од средине дана се очекује постепени престанак падавина и смањење облачности прво на северу и западу, саопштио је Републички… »
У Србију стиже захлађење, ево и када! Детаљна временска прогноза до краја недеље најављује обрт
Мондо 17.11.2022
Данас ће у Србији бити минимална температура од 6°Ц до 9°Ц, а максимална од 10°Ц до 13°Ц. Данас ће у Србији бити минимална температура од 6°Ц до 9°Ц, а максимална од 10°Ц до 13°Ц. Србија: У ноћи среда на четвртак падаће киша која… »
Данас свежије са кишом, понегде могући пљускови: Температура до 14 степени
Телеграф 17.11.2022
Најнижа температура кретаће се од 7 до 10, а највиша дневна од 10 до 14 степени. Данас нас очекује претежно облачно и мало свежије време са местимичном кишом, а на југу и са локалним пљусковима, прогнозира Републички… »
Суво и облачно
Дневник 17.11.2022
НОВИ САД: Суво и облачно. Ветар слаб до умерен северозападни. Притисак испод нормале. Минимална температура 6, а максимална 11 степени. ВОЈВОДИНА: Мало хладније, променљиво облачно и већи део дана суво уз могућу само понеку кап… »
Вести дана »
Руско "њет" за примирје у Украјини Кремљ се огласио: То није наш циљ, наш циљ је већи, апсолутни приоритет
Ало пре 5 сатијош 2 повезане
Објављен снимак! Овако су специјалци САД упали на танкер код Венецуеле; Каракас: "Убице, лопови, пирати!"
Телеграф пре 18 минутајош 3 повезане
Веома густа магла данас очекује ове делове Србије: температура до 14 степени
Телеграф пре 1 сатјош 3 повезане
Фон дер Лајен и Кошта после састанка с Вучићем: Желимо да видимо демократску Србију у ЕУ
Данас пре 6 сатијош 1 повезана





