Повезане вести
Зашто је онлине куповина јефтинија од одласка у радњу?
Каматица 17.11.2022
„Продаја може да се обавља са мањим бројем запослених, што је погодност за продавца и цена може да буде нижа, а то је оно што привлачи купца“, казао је Богосављевић и додао да је електронска трговина већ у овом тренутку нешто… »
Демостат: Куповина из фотеље је јефтинија
Бета 17.11.2022
Председник Покрета за заштиту потрошача Србије Петар Богосављевић казао је да је основни разлог због чега је електронска куповина јефитинија од физичког одласка у продавницу то што продавац има мање трошкова и сматра да ће овај… »
Зашто је електронска куповина јефтинија него одлазак у продавницу
Н1 Инфо 17.11.2022
Председник Покрета за заштиту потрошача Србије Петар Богосављевић изјавио је да је основни разлог због чега је електронска куповина јефитинија од одласка у продавницу то што продавац има мање трошкова, пише Демостат. „Продаја… »
Вести дана »
Народна банка Србије осигурава стабилност девизног тржишта и несметано снабдевање евром
Наслови.аи пре 19 минутајош 30 повезаних
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 2 сатајош 28 повезаних
Милојевић оптимиста пред дуел са Штурмом, причао и о Арнаутовићу: У великом смо замору, што се тиме Марка, видећемо
Еуроневс пре 39 минутајош 51 повезана
Стефановић (ССП): Једино што Вучић може да каже челницима ЕУ је да је Србију отела мафија
Бета пре 3 сатајош 27 повезаних




