Povezane vesti

Da osvojimo svetsko prvenstvo? Zašto da ne! Mitar se oglasio iz Katara - o tom golu sam maštao još kao dete!

Da osvojimo svetsko prvenstvo? Zašto da ne! Mitar se oglasio iz Katara - o tom golu sam maštao još kao dete!

Mondo 19.11.2022
Aleksandar Mitrović pričao je o ciljevima i planovima za predstojeći Mundijal. Aleksandar Mitrović pričao je o ciljevima i planovima za predstojeći Mundijal. Aleksandar Mitrović razmišlja o osvajanju Svetskog prvenstva! Najbolji strelac u istoriji… »
Alo, beži bre, znaš li ko tu sedi: Nesvakidašnje scene u u taboru Brazila pred Srbiju (video)

Alo, beži bre, znaš li ko tu sedi: Nesvakidašnje scene u u taboru Brazila pred Srbiju (video)

Večernje novosti 19.11.2022
FUDBALSKA reprezentacija Brazila među glavnim je kandidatima da "skine" Francusku sa krova sveta, ali usled povreda i atmosfere u timu neće im to baš lako poći za rukom. FOTO: Printskrin/Tviter/BrasilEdition U prvom meču 24. novembra, u četvrtak… »
Ovo mogu samo Srbi: Piksi impresioniran navijačima, uradio ono što bi malo ko! (video)

Ovo mogu samo Srbi: Piksi impresioniran navijačima, uradio ono što bi malo ko! (video)

Hot sport 19.11.2022
Selekcija Srbije stigla je u svoj hotel u Dohi gde će biti smešteni u predstojećem periodu, a Orlovi su imali neobično topao doček. Naime, desetine srpskih navijača su čekali reprezentativce ispred smeštaja, a pojedinci su čak uspeli i da uđu u… »
Fenomenalan doček "orlova" u kataru: Srbija je stigla u Dohu, navijači dočekali Piksija i fudbalere (VIDEO)

Fenomenalan doček "orlova" u kataru: Srbija je stigla u Dohu, navijači dočekali Piksija i fudbalere (VIDEO)

Večernje novosti 19.11.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije stigla je u Dohu. Odmah po sletanju "orlovi" su imali fantastičan doček od strane navijača. FOTO: Printskrin/Novosti Po sletanju u Dohu fudbaleri Srbije prebačeni su u hotel koji će biti baza čete Dragana Stojkovića… »
Pa, dokle više? Novi maler za Srbiju: Piksi otkrio da se povredio još jedan "orao"

Pa, dokle više? Novi maler za Srbiju: Piksi otkrio da se povredio još jedan "orao"

Večernje novosti 19.11.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije juče je ubedljivo porazila Bahrein u kontrolnoj utakmici pred premijeru u Kataru. Selektor Dragan Stojković Piksi imao je dosta glavobolja zbog povrđenih igrača uoči meča, a dobra vest je bila da je Dušan Vlahović… »
Mitrović pun samopouzdanja: Možemo da igramo sa bilo kim, Brazilci nemaju krila

Mitrović pun samopouzdanja: Možemo da igramo sa bilo kim, Brazilci nemaju krila

Euronews 19.11.2022
Fudbalska selekcija Srbije pobedila je Bahrein 5:1 u prijateljskom meču i tako potvrdila da se nalazi u dobroj formi uoči početka Svetkog prvenstva u Kataru. Aleksandar Mitrović preskočio je ovaj duel zbog oporavka od povrede, a posle utakmice… »
Mitrović: Biću spreman, znam kako da se postavim

Mitrović: Biću spreman, znam kako da se postavim

Sport klub 19.11.2022
Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović nije igrao protiv Bahreina, ali kaže da će biti spreman za početak Svetskog prvenstva. „Da nisam spreman, ne bih bio pozvan. Radimo, oporavljam se, pri kraju je to, još dan-dva, od ponedeljka bi… »
Mitrović: Biću spreman, znam kako da se postavim

Mitrović: Biću spreman, znam kako da se postavim

N1 Info 19.11.2022
Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović nije igrao protiv Bahreina, ali kaže da će biti spreman za početak Svetskog prvenstva. „Da nisam spreman, ne bih bio pozvan. Radimo, oporavljam se, pri kraju je to, još dan-dva, od ponedeljka bi… »
„Znaš koliko me briga šta misle Brazilci, da li imaju krila i lete“? Mitrogol izjavom zapalio Srbiju

„Znaš koliko me briga šta misle Brazilci, da li imaju krila i lete“? Mitrogol izjavom zapalio Srbiju

Nova 19.11.2022
Ko će dočekati meč sa Brazilom Reprezentativci Srbije u subotu stižu u Katar, a dan ranije su sa 5:1 pobedili Bahrein u generalnoj probi za prvi meč na Mundijalu. Zbog povrede u sastavu nije bilo Aleksandra Mitrovića, ali će najbolji strelac u… »
Mitrović otkrio kada se vraća na teren, imao moćnu poruku za navijače

Mitrović otkrio kada se vraća na teren, imao moćnu poruku za navijače

Nova 19.11.2022
Ovo su svi čekali da čuju. Srbija je u generalnoj probi razbila Bahrein sa 5:1 na krilima dva Dušana, Tadića i Vlahovića, ali na terenu nije bilo najboljeg strelca Aleksandra Mitrovića. Javnost je danima zabrinuta da li će napadač Srbije biti… »
Mitrovićevo samopouzdanje na visokom nivou: Znaš koliko me briga šta razmišljaju Brazilci!? (video)

Mitrovićevo samopouzdanje na visokom nivou: Znaš koliko me briga šta razmišljaju Brazilci!? (video)

Hot sport 19.11.2022
Fenomenalna atmosfera vlada u reprezentaciji Srbije, a to govori i izjava Aleksandra Mitrovića nakon meča protiv Bahreina. Piksi nije želeo da mu rizikuje sa Mitrovićem, Lukićem i Kostićem, pa ovaj trojac nije dobio ni jedan minut protiv Bahreina… »
Javio se Piksi još jednom pokazao koliko je velika faca - čujem vas (VIDEO)

Javio se Piksi još jednom pokazao koliko je velika faca - čujem vas (VIDEO)

Alo 19.11.2022
Sjajno... Fudbaleri Srbije bili su bolji od selekcije Bahreina, a jedan zanimljiv detalj dogodio se na ovom susretu. DRAMA Policija morala da spašava Vlahovića, reagovalo i naše obezbeđenje (VIDEO) I u ovoj dalekoj zemlji imali smo podršku. Bilo je… »
Da li imaju krila Brutalna poruka Mitra pred Katar: Znaš koliko me briga šta razmišljaju Brazilci

Da li imaju krila Brutalna poruka Mitra pred Katar: Znaš koliko me briga šta razmišljaju Brazilci

Alo 19.11.2022
Aleksandar Mitrović je više nego raspoložen pred start Svetskog prvenstva. Mitrović je odgovorio na pitanje da li je spreman. - Pa da nisam spreman, ne bih bio pozvan - rekao je Mitrović. Na pitanje o Brazilcima bio je brutalan. A SAD - PRAVAC KATAR… »
Drama Policija morala da spašava Vlahovića, reagovalo i naše obezbeđenje (video)

Drama Policija morala da spašava Vlahovića, reagovalo i naše obezbeđenje (video)

Alo 19.11.2022
Dušan Vlahović je napadač Juventusa i velika svetska fudbalska zvezda... Posle utakmice sa Bahreinom, fanovi su ga bukvalno okupirali. Svi navijači želeli su autogram ili popularni selfi sa Vlahovićem. Ali, nagrnuli su na njega i situacija se otela… »
"Brazilci? Znaš koliko me briga šta misle!" Aleksandar Mitrović oduševio naciju i pecnuo "karioke": "Jel imaju krila, jel…

"Brazilci? Znaš koliko me briga šta misle!" Aleksandar Mitrović oduševio naciju i pecnuo "karioke": "Jel imaju krila, jel…

Večernje novosti 19.11.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije danas je rutinski savladala Bahrein, a posebno zanimljiva bila je izjava Aleksandra Mitrovića za FSS po završetku utakmice. Ikona naše nacionalne selekcije i lojalni vojnik Fulama pecnuo je Brazilce, prvog rivala… »

Vesti dana »