Povezane vesti

Piksi, legendo, mi i dalje verujemo – sad da pokažemo ko smo

Piksi, legendo, mi i dalje verujemo – sad da pokažemo ko smo

Nova 25.11.2022
Nije bilo onako kako smo se nadali, pa čak ni onako kako smo očekivali, ali dve utakmice su sasvim dovoljne da pokažemo šta znamo i možemo Fudbaleri Srbije nisu se nimalo lepo proveli na utakmici sa Brazilom u prvom kolu grupne faze Mundijala, pa su… »
Katar se upisao: Domaćini pokazali da znaju da igraju fudbal, ali Senegalci rutinski priveli utakmicu kraju! (video)

Katar se upisao: Domaćini pokazali da znaju da igraju fudbal, ali Senegalci rutinski priveli utakmicu kraju! (video)

Hot sport 25.11.2022
Zanimljiv susret, a nije se baš očekivalo! Reprezentacija Senegala savladala je Katar na stadionu Al Tumama u okviru prvog meča drugog kola grupe A Svetskog prvenstva – 3:1. Očekivano, Senegalci su od početka preuzeli inicijativu, dok se Katar… »
Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

Vesti online 25.11.2022
Senegal je ostvario prvu pobedu na Mondijalu u Kataru, Afrikanci su očekivano slavili protiv selekcije domaćina Katara, koja je pokazala dopadljivu igru u drugom poluvremenu – 3:1. Činilo se da će Senegal bez većih problema ostvariti prvi trijumf… »
Evo šta je piksi rekao igračima nakon poraza:’ Moramo da dignemo glave – Samo pozitivna energija!’ (video)

Evo šta je piksi rekao igračima nakon poraza:’ Moramo da dignemo glave – Samo pozitivna energija!’ (video)

Hot sport 25.11.2022
Sada slede dva ključna duela. Iako je Srbija juče poražena u okviru prvog kola grupne faze Svetskog prvenstva u Kataru, vremena za očajavanje nema. Slede dueli sa Kamerunom i Švajcarskom, a ako želimo dalje, moramo izaći kao pobednici u oba duela… »
‘Znali smo i pre da će kamerun i švajcarska biti važniji’: Lukić i Pavlović veruju u prolaz! (video)

‘Znali smo i pre da će kamerun i švajcarska biti važniji’: Lukić i Pavlović veruju u prolaz! (video)

Hot sport 25.11.2022
Uprkos porazu, veruju u sebe! Srbija se na Svetskom prvenstvu u Kataru nalazi u grupi sa Brazilom, Kamerunom i Švajcarskom. Pretrpeli smo poraz od Brazila, ali slede dva izuzetno bitka duela, moramo da upišemo pobede, kako bi prošli dalje. ‘Gledali… »
Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

Sport klub 25.11.2022
Senegal je ostvario prvu pobedu na Mondijalu u Kataru, Afrikanci su očekivano slavili protiv selekcije domaćina Katara, koja je pokazala dopadljivu igru u drugom poluvremenu – 3:1. Činilo se da će Senegal bez većih problema ostvariti prvi trijumf… »
Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

Senegalci rutinski do trijumfa, istorijski gol Kataraca

N1 Info 25.11.2022
Senegal je ostvario prvu pobedu na Mondijalu u Kataru, Afrikanci su očekivano slavili protiv selekcije domaćina Katara, koja je pokazala dopadljivu igru u drugom poluvremenu – 3:1. Činilo se da će Senegal bez većih problema ostvariti prvi trijumf… »
"To nismo bili mi!" "Orlovi" grme posle poraza od Brazila: Trebalo je da budemo hrabriji, trebalo je! (video)

"To nismo bili mi!" "Orlovi" grme posle poraza od Brazila: Trebalo je da budemo hrabriji, trebalo je! (video)

Večernje novosti 25.11.2022
SRBIJA i Brazil sastali su se na Svetskom prvenstvu u fudbalu, a dan nakon tog duela na red je došlo redovno obraćanje za javnost naše nacionalne selekcije, koje možete uživo da pratite uz portal "Novosti". Foto: FSS Podsetimo, Srbija je izgubila od… »
Samo što se krenulo sa centra: Senegalci vrlo brzo duplirali prednost – domaćini nemaju ideju kako da napadnu! (video)

Samo što se krenulo sa centra: Senegalci vrlo brzo duplirali prednost – domaćini nemaju ideju kako da napadnu! (video)

Hot sport 25.11.2022
Odmah gol za Senegal! Reprezentacije Katara i Senegala na stadionu Al Tumama igraju prvi meč drugog kola grupe A Svetskog prvenstva. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:0 golom Dije. Loša reakcija odbrambenog igrača Katara, Kouokija, a nije… »
Dve bombe bodrile naše Orlove! Karleuša i Milica Pavlović zamešale i zapalile Dubai, a onda im se pridružio i on! Video

Dve bombe bodrile naše Orlove! Karleuša i Milica Pavlović zamešale i zapalile Dubai, a onda im se pridružio i on! Video

Mondo 25.11.2022
Jelena Karleuša i Milica Pavlović trenutno borave u Dubaiju odakle su bodrile našu fudbalsku reprezentaciju. Jelena Karleuša i Milica Pavlović trenutno borave u Dubaiju odakle su bodrile našu fudbalsku reprezentaciju. Reprezentacija Srbije odigrala… »
Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

Vesti online 25.11.2022
Brazilski fudbaler Tijago Silva rekao je da je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavama pre meča te dve selekcije na Svetskom prvenstvu pokazao nepoštovanje prema njegovom timu. Selektor Srbije je dan pre utakmice sa Brazilom… »
Jk i Milica Pavlović bodrile orlove, A onda im se na iznenađenje svih pridružio on! Zapalili dubai, fantastična trojka…

Jk i Milica Pavlović bodrile orlove, A onda im se na iznenađenje svih pridružio on! Zapalili dubai, fantastična trojka…

Kurir 25.11.2022
Jelena Karleuša već nekoliko dana uživa na odmoru u Dubaiju, a njena koleginica i prijateljica Milica Pavlović se našla na istom mestu, budući da je prethodno veče pevala u "fan zoni". Naime, kako je kapacitet u Kataru bio mali da primi sve… »
Otkriveni detalji iz svlačionice "orlova" Evo šta je selektor Stojković zamerio igračima

Otkriveni detalji iz svlačionice "orlova" Evo šta je selektor Stojković zamerio igračima

Alo 25.11.2022
Fudbaleri Brazila bili su bolji od Srbije, a sada se pojavio jedan detalj iz svlačionice naše selekcije. Jednostavno nismo mogli više od ovoga. Izgubili smo 2:0, a selektor Stojković imao je šta da zameri igračima. Nikola Milenković otkrio je jedan… »
Tite: Srbija je igrala dobro, ali teško je zadržati ritam

Tite: Srbija je igrala dobro, ali teško je zadržati ritam

Novi magazin 25.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Brazila Tite rekao je da je Srbija igrala dobro u prvom poluvremenu ali da nije uspela da zadrži takav ritam u drugom delu večerašnje utakmice i da je uveren da će njegov igrač Nejmar i dalje igrati na Svetskom… »
Intervju - to što sam ja igrao, više ne postoji! Holandska legenda za MONDO: Sviđaju mi se tri srpska igrača, prolazite!

Intervju - to što sam ja igrao, više ne postoji! Holandska legenda za MONDO: Sviđaju mi se tri srpska igrača, prolazite!

Mondo 25.11.2022
Čuveni holandski fudbaler Rafael van der Vart odvojio je nekoliko minuta na poluvremenu utakmice Srbije i Brazila da govori za MONDO, a posebno se nasmejao na pitanje o "umiranju" pozicije desetke na kojoj je igrao. /od reportera MONDA Milutina… »
Jesu li oni baš toliko jaki? Ma, bilo je i do nas: Milenković otkrio šta je Piksi posebno zamerio igračima Srbije

Jesu li oni baš toliko jaki? Ma, bilo je i do nas: Milenković otkrio šta je Piksi posebno zamerio igračima Srbije

Mondo 25.11.2022
Nikola Milenković nije bio naročito zadovoljan igrom Srbije, posebno u drugom poluvremenu, a odbio je da alibi za poraz bude u "moćnom Brazilu". Gleda samo sebe... /od reportera MONDA Milutina Vujičića iz Katara/. Nikola Milenković nije bio… »

Vesti dana »