Povezane vesti

Ceca Ražnatović konačno otkrila kakvi muškarci je privlače: "Vanzemaljci sa pločicama"

Ceca Ražnatović konačno otkrila kakvi muškarci je privlače: "Vanzemaljci sa pločicama"

Telegraf 26.11.2022
Ceca se u razgovoru sa prijateljicom dotakla i muškaraca. O ljubavnom životu folk zvezde Svetlane Cece Ražnatović godinama se spekuliše i nagađa. Naime, pevačicina veza sa Bogdanom bila je u žiži javnosti, a Ražnatovićeva je sada, u razgovoru… »
Ceca ugasila Sašu popovića! Žestoka prozivka iza kamera Zvezde Granda: Kad mu je ovako odbrusila, samo je zaćutao!

Ceca ugasila Sašu popovića! Žestoka prozivka iza kamera Zvezde Granda: Kad mu je ovako odbrusila, samo je zaćutao!

Blic 25.11.2022
U najnovijoj epizodi "Ceca show" koji se emituje svakog petka od 22.00 časa na Blic televiziji na MTS kanalu 115 gledaoci će imati prilike da vide kakav je odnos između žirija kada se kamere ugase. Kamere Blic televizije pratile su Svetlanu Cecu… »
"Svetlana oprosti": Cecini prijatelji priznali šta im najviše smeta kod nje - ovakva je privatno!

"Svetlana oprosti": Cecini prijatelji priznali šta im najviše smeta kod nje - ovakva je privatno!

Blic 25.11.2022
U emisiji "Show se nastavlja" koja se emituje svakog petka od 22.55 časova na Blic televiziji na MTS kanalu 115, gostovali su pevačica Marina Visković i kompozitor Damir Handanović, koji su govorili o svom poznanstvu i druženju sa Svetlanom Cecom… »
Ovako se Ceca i Anastasija ponašaju prema trudnoj bogdani! Veljkova žena progovorila kako se oseća, a Anastasija jednom…

Ovako se Ceca i Anastasija ponašaju prema trudnoj bogdani! Veljkova žena progovorila kako se oseća, a Anastasija jednom…

Blic 25.11.2022
U novoj epizodi dokumentarno-igranog serijala "Ceca show" koji se emituje svakog petka od 22.00 časa na MTS kanalu 115 na Blic televiziji isplivaće pravo odnos između Cece, Anastasije i Bogdane. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović, njena ćerka… »
"Ja sam oženjen, imam dete na putu": Veljko otvoreno progovorio o smetnjama u životu: Sve šokirao izjavom!

"Ja sam oženjen, imam dete na putu": Veljko otvoreno progovorio o smetnjama u životu: Sve šokirao izjavom!

Blic 25.11.2022
U novoj epizodi "Ceca show" koji se emituje u petak, 25. novembra na Blic televiziji (MTS kanal 115) Veljko Ražnatović govori o svojoj bokserskoj karijeri. Iako dosta vremena mora da provede na treninzima, Veljko ističe da za to njega nije odricanje… »
Ceca otkrila da li ima novog dečka! Javno progovorila o svom ljubavnom životu: "Sad mogu samo da uživam"

Ceca otkrila da li ima novog dečka! Javno progovorila o svom ljubavnom životu: "Sad mogu samo da uživam"

Blic 25.11.2022
U novoj epizodi serijala "Ceca show" koji se emituje petkom od 22h na Blic televiziji na MTS kanalu 115, Svetlana Ceca Ražnatović otkriva detalje svog ljubavnog života. U razgovoru sa prijateljicom, tekstopiscem Biljanom Spasić, Ceca otvoreno priča o… »

Vesti dana »