Povezane vesti

Lalić: Mislio sam da je Miljković Belivukov vozač

Lalić: Mislio sam da je Miljković Belivukov vozač

Politika 02.12.2022
U napetom dijalogu sa drugooptuženim, svedok okrivljeni govorio je o Zvicerovim glasovnim porukama, ubistvu na šinama i blindiranim vratima bunkera na stadionu Partizana. Sevale su varnice juče u sudnici Posebnog odeljenja Višeg suda u Beogradu, u… »
Završeno današnje suđenje klanu Belivuk: Miljković i Lalić se vređali, pominjali Zvicera, motke i zadnjice

Završeno današnje suđenje klanu Belivuk: Miljković i Lalić se vređali, pominjali Zvicera, motke i zadnjice

Telegraf 02.12.2022
Današnje suđenje klanu Belivuk proteklo u svađi Miljkovića i Lalića. Današnje suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka završilo se u 14 časova u Specijalnom sudu. Svedočio je okrivljeni svedok Srđan Lalić. Pitanja je postavljao… »
Suđenje Belivukovom klanu: Miljković povišenim tonom ispitivao Lalića

Suđenje Belivukovom klanu: Miljković povišenim tonom ispitivao Lalića

N1 Info 02.12.2022
Ispitivanjem okrivljenog saradnika Srđana Lalića u Posebnom odeljenju za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu, nastavljeno je suđenje Belivukovom klanu za sedam teških ubistava i druga krivična dela. Većina advokata okrivljenih ni danas nije… »
Suđenje Belivukovoj grupi: Govorilo se o Zviceru, „ubistvu na šinama“, kineskim blindiranim vratima i poznanstvima u…

Suđenje Belivukovoj grupi: Govorilo se o Zviceru, „ubistvu na šinama“, kineskim blindiranim vratima i poznanstvima u…

Danas 02.12.2022
Marko Miljković, okrivljen da je uz Veljka Belivuka vodio kriminalnu grupu odgovornu za sedam ubistava, ispitivao je danas svedoka okrivljenog Srđana Lalića na pretresu koji je održan danas u Specijalnom sudu. Okružen sa više pripadnika sudske… »
Miljkoviću, mislio sam da si veljin šofer! Svađa u sudnici, na ove Lalićeve reči Mesar je pobesneo - nisi mi bio bitan!

Miljkoviću, mislio sam da si veljin šofer! Svađa u sudnici, na ove Lalićeve reči Mesar je pobesneo - nisi mi bio bitan!

Mondo 02.12.2022
Na današnjem suđenju Belivuku i Miljkoviću i njihovoj kriminalnoj grupi, na red je došlo ispitivanje svedoka saradnika, a u sudnici je napeto jer optuženi Miljković ispituje Srđana Lalića. Na današnjem suđenju Belivuku i Miljkoviću i njihovoj… »
Srbija i kriminal: Tri stvari koje treba da znate iz treće nedelje suđenja Belivuku

Srbija i kriminal: Tri stvari koje treba da znate iz treće nedelje suđenja Belivuku

BBC News 02.12.2022
Aplikacija Skaj i prepiske, navodna ubistva, odnosi među članovima grupe i njihova primanja obeležila su treću nedelju suđenja grupi Veljka Belivuka, koje je jedno od najznačajnijih u Srbiji u poslednjoj deceniji. Aplikacija Skaj i prepiske, navodna… »
Lalić odgovarao na pitanja Miljakovića: „Nećeš više da mi naređuješ“

Lalić odgovarao na pitanja Miljakovića: „Nećeš više da mi naređuješ“

Insajder 02.12.2022
Posle četiri dana svedočenja okrivljenog svedoka Srđana Lalića, tokom kojih je dao izjavu, odgovarao na pitanja sudije, tužilaca, advokata optuženih, na red su došla i pitanja drugookrivljenog Marka Miljkovića. Prvookrivljeni Veljko Belivuk… »
Nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi: Prepirka i uvrede između Miljkovića i Lalića tokom ispitivanja

Nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi: Prepirka i uvrede između Miljkovića i Lalića tokom ispitivanja

Euronews 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog-saradnika Srđana Lalića nastavljeno suđenje pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava… »
Odbijeni zahtevi za ukidanje pritvora pojedinim pripadnicima Belivukove grupe, nastavak suđenja 20. decembra

Odbijeni zahtevi za ukidanje pritvora pojedinim pripadnicima Belivukove grupe, nastavak suđenja 20. decembra

RTS 02.12.2022
Ispitivanjem okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava, trgovinu… »
Pršte varnice na suđenju klanu Velje Nevolje – Kasapin Lalić ne prestaje da šokira: Smeće, bio si mi nebitan, mislio sam…

Pršte varnice na suđenju klanu Velje Nevolje – Kasapin Lalić ne prestaje da šokira: Smeće, bio si mi nebitan, mislio sam…

Nova 02.12.2022
Pred Specijalnim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje i druga teška krivična dela. Očekuje se da danas svoje izlaganje nastavi okrivljeni… »
"Miljkoviću, ti si smeće": Gotovo suđenje klanu Velje Nevolje, žestok okršaj u sudnici oko Lalićevog ujaka, ambasadora…

"Miljkoviću, ti si smeće": Gotovo suđenje klanu Velje Nevolje, žestok okršaj u sudnici oko Lalićevog ujaka, ambasadora…

Blic 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu počeo je nastavak suđenja ozloglašenom kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića koji je optužena za sedam ubistava, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. Sudsko veće je donelo rešenje da se odbijaju… »
Buran dan na suđenju belivukovoj kriminalnoj grupi! Lalić i Miljković se svađali i vređali: "Uvlači mi porodicu, smeće…

Buran dan na suđenju belivukovoj kriminalnoj grupi! Lalić i Miljković se svađali i vređali: "Uvlači mi porodicu, smeće…

Kurir 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Veljku Belivuku i pripadnicima njegove kriminalne grupe, koja je optužena za sedam ubistava, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. 13.58 - Odbijen predlog Sudsko veće vratilo se u sudnicu i… »
Lalić: Nisam prijavio ubistvo Miloševića da Belivuk i Miljković ne bi išli u zatvor

Lalić: Nisam prijavio ubistvo Miloševića da Belivuk i Miljković ne bi išli u zatvor

RTV 02.12.2022
BEOGRAD - Okrivljeni-saradnik tužilaštva Srđan Lalić rekao je danas, u nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, da ubistvo Vlastimira Miloševića nije prijavio da Miljković i Belivuk ne bi… »
"Ne uvlači mi porodicu, smeće jedno!" Lalić pobesneo na Miljkovića u sudnici zbog sestre: Žao mi je što te nisam tukao!

"Ne uvlači mi porodicu, smeće jedno!" Lalić pobesneo na Miljkovića u sudnici zbog sestre: Žao mi je što te nisam tukao!

Mondo 02.12.2022
Ispitivanje svedoka saradnika je za danas završeno, a situacija u sudnici je bila veoma napeta. Ispitivanje svedoka saradnika je za danas završeno, a situacija u sudnici je bila veoma napeta. Posle pauze suđenja, svedoci saradnici su uvedeni u sudnicu… »
"Zvicer mi je poslao sliku iz bolnice sa crevom u ustima i podignutim palcem": Lalić progovorio o vođi kavačkog klana

"Zvicer mi je poslao sliku iz bolnice sa crevom u ustima i podignutim palcem": Lalić progovorio o vođi kavačkog klana

Kurir 02.12.2022
Srđan Lalić, svedok saradnik, nastavio je danas svedočenje na suđenju Veljku Belivuku i pripadnicima njegove kriminalne grupe, a pitanja mu je postavljao optuženi Marko Miljković. Između ostalog, pitao ga je da li poznaje Radoja Zvicera, vođu… »
"Žao mi je što te nisam prebio": Muk u boksu za optužene! Lalić jednom rečenicom iznervirao Miljkovića

"Žao mi je što te nisam prebio": Muk u boksu za optužene! Lalić jednom rečenicom iznervirao Miljkovića

Kurir 02.12.2022
Posle pauze na suđenju Veljku Belivuku i njegovoj krimialnoj grupi, a pre nego što je Marko Miljković nastavio da postavlja pitanja svedoku saradniku Srđanu Laliću, on je bio veseo i nasmejan i pokušavao je da razgovara sa Belivukom. Inače, tokom… »
Nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi, na redu pitanja okrivljenih

Nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi, na redu pitanja okrivljenih

Insajder 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog-saradnika, Srđana Lalića nastavljeno suđenje pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava… »
"Mamicu ti j...M!" haos u sudnici! Belivuk glasno Opsovao svedoka saradnika, a sve zbog ove rečenice

"Mamicu ti j...M!" haos u sudnici! Belivuk glasno Opsovao svedoka saradnika, a sve zbog ove rečenice

Kurir 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Veljku Belivuku i pripadnicima njegove kriminalne grupe, koja je optužena za sedam ubistava, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. Veljko Belivuk, koji je iz boksa za optužene pratio burni… »
Belivuk ustao i opsovao svedoka saradnika: "mamicu ti je**m" 10 stražara se stvorilo u sudnici: Zamalo da krene na njega

Belivuk ustao i opsovao svedoka saradnika: "mamicu ti je**m" 10 stražara se stvorilo u sudnici: Zamalo da krene na njega

Mondo 02.12.2022
Danas je nastavljeno suđenje Belivuku i njegovoj kriminalnoj grupi, a situacija u sudnici je veoma napeta, čak je Velja opsovao svedoka saradnika. Danas je nastavljeno suđenje Belivuku i njegovoj kriminalnoj grupi, a situacija u sudnici je veoma… »
Advokatica analizirala svedočenje srđana Lalića! Ovo su ključne tačke izlaganja svedoka-sardanika protiv Belivuka i…

Advokatica analizirala svedočenje srđana Lalića! Ovo su ključne tačke izlaganja svedoka-sardanika protiv Belivuka i…

Kurir 02.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Veljku Belivuku i pripadnicima njegove kriminalne grupe, koja je optužena za sedam ubistava, silovanje, trgovinu drogom i oružjem, otmicu i silovanje. Suđenje je u toku, a svi mediji prenose… »
Miljković detaljno ispituje Lalića, raste tenzija u sudnici

Miljković detaljno ispituje Lalića, raste tenzija u sudnici

Dnevnik 02.12.2022
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu danas optuženi Marko Miljković postavlja pitanja okrivljenom-saradniku tužilaštva Srđanu Laliću, u vezi sa optužbama protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Miljkovića, zbog čega raste tenzija u sudnici… »
Napeto u sudnici - miljković rešeta lalića: Šta sad šapućeš? Je l treba da se približim? Lalić: Zacrveniš se kad…

Napeto u sudnici - miljković rešeta lalića: Šta sad šapućeš? Je l treba da se približim? Lalić: Zacrveniš se kad…

Mondo 02.12.2022
Na današnjem suđenju Belivuku i Miljkoviću i njihovoj kriminalnoj grupi, na red je došlo ispitivanje svedoka saradnika, a u sudnici je napeto. Na današnjem suđenju Belivuku i Miljkoviću i njihovoj kriminalnoj grupi, na red je došlo ispitivanje… »
Silovali mladića u bunkeru, pravili: Drogu... Svedočenje Srđana Lalića otkrilo jezive "poslove" grupe Velje Nevolje na…

Silovali mladića u bunkeru, pravili: Drogu... Svedočenje Srđana Lalića otkrilo jezive "poslove" grupe Velje Nevolje na…

Blic 01.12.2022
Prilikom hapšenja kriminalne grupe čije su vođe navodno bile Veljko Belivuk i Marko Miljković, otkriven je i kako se navodi u optužnici, "tajni bunker" na stadionu FK "Partizan", koji su pripadnici ovog klana koristili u svrhu kriminalnih radnji, a o… »

Vesti dana »