Povezane vesti

Suđenje Belivukovoj ekipi Miljković: Zašto više ne brineš za mene i Veljka? Lalić: Ti mi nikad nisi bio prijatelj…

Suđenje Belivukovoj ekipi Miljković: Zašto više ne brineš za mene i Veljka? Lalić: Ti mi nikad nisi bio prijatelj…

Alo 02.12.2022
Suđenje Belivukovoj ekipi nastavlja se u Specijalnom sudu, a svedok okrivljeni Srđan Lalić odgovara na pitanja advokata odbrane ali i optuženih. Suđenje Veljku Belivuku i njegovoj ekipi, koja se tereti za brojna krivična dela, među kojim su i sedam… »
Suđenje belivukovoj ekipi Lalić: Čuo sam se sa Radojem Zvicerom, slao mi fotke iz bolnice! Miljković: "Jel si siguran da je…

Suđenje belivukovoj ekipi Lalić: Čuo sam se sa Radojem Zvicerom, slao mi fotke iz bolnice! Miljković: "Jel si siguran da je…

Alo 02.12.2022
Čovek mi slao sliku sa crevom u ustima i podignutim palcem, platio sam mu čarter let. Suđenje Veljku Belivuku i njegovoj ekipi, nastavljeno je pred Specijalnim sudom u Beogradu, ispitivanjem svedoka okrivljenog Srđana Lalića! Da suđenje protiče… »
Burno na suđenju belivukovoj ekipi Lalić: Mislio sam Marko da si samo šofer, Belivuk: Mamicu ti je*em!

Burno na suđenju belivukovoj ekipi Lalić: Mislio sam Marko da si samo šofer, Belivuk: Mamicu ti je*em!

Alo 02.12.2022
Marko Miljković je svojim bahatim ponašanjem naveo čak i sudiju da reaguje i smiruje ga, a Lalić mu je drsko odgovarao. Suđenje Veljku Belivuku i njegovoj ekipi, koja se tereti za brojna krivična dela, među kojima su i sedam brutalnih ubistva, do… »
Ubijali smo da mesar ne bi pobio nas Srđan Lalić otkrio jezive detalje na suđenju Belivukovom klanu!

Ubijali smo da mesar ne bi pobio nas Srđan Lalić otkrio jezive detalje na suđenju Belivukovom klanu!

Alo 02.12.2022
Srđan Lalić pred Specijalnim sudom rekao da su se članovi krimi-grupe plašili Marka Miljkovića i da nisu smeli da odbiju zadatake kako mu ne bi dali razlog da ih likvidira. Suđenje klanu Veljka Belivuka nastavljeno je juče pred Specijalnim sudom u… »
Nastavlja se suđenje belivukovoj ekipi Marko Miljković i svedok okrivljeni Srđan Lalić danas "oči u oči" pred sudijom!

Nastavlja se suđenje belivukovoj ekipi Marko Miljković i svedok okrivljeni Srđan Lalić danas "oči u oči" pred sudijom!

Alo 02.12.2022
Svedok okrivljeni Srđan Lalić trebalo bi da nastavi sa odgovaranjem na pitanja advokata branilaca, ali i samih optuženih. Suđenje Veljku Belivuku i njegovoj ekipi, koja se tereti za brojna krivična dela, među kojim su i sedam brutalnih ubistava… »

Vesti dana »