Povezane vesti

Bogdanović o povratku: Bilo je mnogo teških noći, nisam očekivao ovacije

Bogdanović o povratku: Bilo je mnogo teških noći, nisam očekivao ovacije

Nova 03.12.2022
Košarkaši Atlanta Hoksa pobedili su na svom terenu ekipu Denver Nagetsa sa 117:109. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović se konačno vratio u postavu svoje ekipe nakon povrede. „Kada sam se prijavljivao za utakmicu, bio sam zaista miran i spreman… »
Bogdanović nije mogao da spava zbog povrede: Pitao sam se hoću li biti isti i da li će me boleti koleno!

Bogdanović nije mogao da spava zbog povrede: Pitao sam se hoću li biti isti i da li će me boleti koleno!

Hot sport 03.12.2022
Nije mu bilo lako. Košarkaš Atlanta Hoksa i reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović, oporavio se od povrede i nakon višemesečne pauze, zaigrao je sinoć. On je u pobedi nad Jokićevim Denverom ubacio 5 poena, a nakon meča, pričao je o svemu sa… »
Bogdanović se vratio, Atlanta bolja od Denvera

Bogdanović se vratio, Atlanta bolja od Denvera

Dnevnik 03.12.2022
ATLANTA: Košarkaši Atlante pobedili su na svom terenu ekipu Denvera 117:109, u noćašnjem meču NBA lige. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Dežont Marej, koji je postigao 34 poena. Ejdžej Grifin je dodao 24 poena, dok je Bogdan Bogdanović… »
Ovo se čekalo: Bogdanović se vratio na parket pa slavio protiv Jokića! (video)

Ovo se čekalo: Bogdanović se vratio na parket pa slavio protiv Jokića! (video)

Hot sport 03.12.2022
Atlanta je savladala Denver rezultatom 1117:109, a utisak večeri bio je povratak Bogdana Bogdanovića na teren. Bivši košarkaš Partizana je van terena zbog povrede bio nešto više od pola godine, pa nije ni čudo što je dočekan velikim aplauzom… »
Bogdan: Dešavalo mi se da ne spavam zbog kolena

Bogdan: Dešavalo mi se da ne spavam zbog kolena

Sport klub 03.12.2022
Bek Atlanta Hoksa Bogdan Bogdanović se konačno vratio u postavu svoje ekipe. Igrao je protiv Denvera, ušao je sa klupe i imao je 22 minuta i pet poena. Hoksi su dobili, a srpski bek je bio najzadovoljniji zbog toga što je dobio sjajnu podršku… »
Bogdan konačno zaigrao i odmah dobio Jokića

Bogdan konačno zaigrao i odmah dobio Jokića

N1 Info 03.12.2022
Atlanta Hoksi su dobili Denver Nagetse u noći petak na subotu 117:109. Bio je to prvi meč u novoj sezoni Bogdana Bogdanovića koji je morao da propusti dvadesetak utakmica zbog oporavka posle operacije kolena. Meč je počeo sa klupe što bi ove sezone… »
Bogdanović se vratio na teren posle sedam meseci: Atlanta pobedila Jokićev Denver

Bogdanović se vratio na teren posle sedam meseci: Atlanta pobedila Jokićev Denver

Euronews 03.12.2022
Košarkaši Atlante prekinuli su sjajnu seriju Denvera i savladali ih 117:109 u sinoćnjem meču NBA lige, a sjajan vest za sve navijače u Srbije je nova odlična partija Nikole Jokića, ali i povratak Bogdana Bogdanovića na parket. Dvostrukom… »
Srbin rastužio Srbina: Vratio se Bogdan, Nikola patio (video)

Srbin rastužio Srbina: Vratio se Bogdan, Nikola patio (video)

Večernje novosti 03.12.2022
Košarkaši Atlante nadigrali su tim Denvera sa 117:109 u utakmici koju je obeležio povratak na parket Bogdana Bogdanovića posle sedam meseci oporavka od povrede. Foto: AP Nagetsima nije pomogla ni nova odlična igra Nikole Jokića koji je postigao i… »
Kasno paljenje Denvera, Bogdan se vratio protiv Jokića, Lebron srušio i Medžika!

Kasno paljenje Denvera, Bogdan se vratio protiv Jokića, Lebron srušio i Medžika!

Sportske.net 03.12.2022
Da li je Denver potcenio Atlantu koja je bila bez Janga, Kolinsa i Hantera, tek užasno prvo poluvreme je bilo ključ za poraz. Dežonte Marej je nosio Houkse čitave večeri, 34 poena. Atlanta je dobila bitku pod košem, 14 poena iz druge šanse, posle… »
Bogdan konačno zaigrao i odmah dobio Jokića

Bogdan konačno zaigrao i odmah dobio Jokića

Sport klub 03.12.2022
Atlanta Hoksi su dobili Denver Nagetse u noći petak na subotu 117:109. Bio je to prvi meč u novoj sezoni Bogdana Bogdanovića koji je morao da propusti dvadesetak utakmica zbog oporavka posle operacije kolena. Meč je počeo sa klupe što bi ove sezone… »
Bogdan se vratio i sa atlantom zaustavio Denver: Nikola Jokić stao na pragu novog tripl-dabla (video)

Bogdan se vratio i sa atlantom zaustavio Denver: Nikola Jokić stao na pragu novog tripl-dabla (video)

Kurir 03.12.2022
Košarkaši Atlante pobedili su Denver sa 117:109, a ovaj meč obeležio je povratak srpskog košaraka Bogdana Bogdanovića posle duže pauze. U pobedničkoj ekipi blistao je Dižonte Marej sa 34 poena i osam asistencija, a pratio ga je Ej Džej Grifin sa… »
Bogdan se vratio posle 7 meseci, odmah je pobedio Jokića! Nikola opet dominirao, ali je ostao u senci! (video)

Bogdan se vratio posle 7 meseci, odmah je pobedio Jokića! Nikola opet dominirao, ali je ostao u senci! (video)

Mondo 03.12.2022
Nakon duge pauze zbog povrede kolena Bogdan ponovo zaigrao i dobio značajnu minutažu u velikom trijumfu. Nakon duge pauze zbog povrede kolena Bogdan ponovo zaigrao i dobio značajnu minutažu u velikom trijumfu. Čekali su navijači Atlante sedam meseci… »

Vesti dana »