Povezane vesti

Dejan Dragojević u lošem stanju! Nije se pojavio u emisiji, poslao poruku i otkrio kako se oseća - želi da se povuče…

Dejan Dragojević u lošem stanju! Nije se pojavio u emisiji, poslao poruku i otkrio kako se oseća - želi da se povuče…

Kurir 04.12.2022
Dejan Dragojević je javno raskinuo sa Aleksandrom Nikolić, a umesto da se uključi u program uživo u emisiji kako bi prokomentarisao svoju odluku, Dejan je samo poslao poruku. "Neću da se budim svako jutro da gledam da li me je devojka prevarila ili… »
Šutnuo je dečko, a ona već u ljubavnom trouglu: Zvezdan seo pored Aleks i Cara, pa joj pokazao prstom! Izgoreo od ljubomore

Šutnuo je dečko, a ona već u ljubavnom trouglu: Zvezdan seo pored Aleks i Cara, pa joj pokazao prstom! Izgoreo od ljubomore

Kurir 04.12.2022
Zvezdan Slavnić prišao je Filipu Caru i Aleksandri Nikolić, koji su tokom cele večeri pričali o raznim temama. Car i Aleksandra su jeli čokoladicu, prilokom čega ga je Nikolićeva ponudila. - Želiš li čokoladicu? - upitala je Aleks. - Slavnić… »
Aleks ljubomorisala filipu caru! On joj zamerio jednu stvar, pa odlučio da ispuni njihov tajni dogovor (video)

Aleks ljubomorisala filipu caru! On joj zamerio jednu stvar, pa odlučio da ispuni njihov tajni dogovor (video)

Kurir 04.12.2022
Filip Car probudio je Aleks Nikolić i započeo jutarnji razgovor dok su ostali zadruagri spavali. - Jer sam zaspala - rekla je Aleks. - Šta ja radim? - pitao je Car. Aleksandra mu je zamerala, po svemu sudeći, razgovor sa Milicom Veselinović. - Ne… »
Od danas, pa zauvek - ne zanima me ništa! Dejan nakon javnog raskida s Aleks otkrio šta će uraditi s njenim stvarima!

Od danas, pa zauvek - ne zanima me ništa! Dejan nakon javnog raskida s Aleks otkrio šta će uraditi s njenim stvarima!

Mondo 04.12.2022
Dejan Dragojević saopštio je da je raskinuo sa devojkom Aleksandrom Nikolić koja se trenutno nalazi u Zadruzi, a sada se ponovo oglasio. Dejan Dragojević saopštio je da je raskinuo sa devojkom Aleksandrom Nikolić koja se trenutno nalazi u Zadruzi, a… »
Dejan zadao aleksandri poslednji udarac: Otkriveno šta će joj uraditi, uslediće pakao! (foto)

Dejan zadao aleksandri poslednji udarac: Otkriveno šta će joj uraditi, uslediće pakao! (foto)

Alo 04.12.2022
Dragojević je, podsetimo, do detalja napisao sve što mu je na duši. Dejan Dragojević javno je raskinuo sa Aleksandrom Nikolić, koja se trenutno nalazi u rijalitiju "Zadruga 6" i još ne zna šta da je ostala bez dečka. Naime, Dragojević se posle… »
"Idem: U veternik!" Majka Aleksandre Nikolić se oglasila nakon što je Dejan Dragojević raskinuo sa njenom ćerkom: "Dete sam…

"Idem: U veternik!" Majka Aleksandre Nikolić se oglasila nakon što je Dejan Dragojević raskinuo sa njenom ćerkom: "Dete sam…

Blic 03.12.2022
Dejan Dragojević je danas javno stavio tačku na vezu sa Aleksandrom Nikolić, nakon čega se oglasila njena majka Slovenka, koja ne može da dođe sebi od besa. Kako je objasnila, ne vidi ništa loše u postupcima svoje ćerke i nije joj jasno zbog… »
"Nisam prešla granicu": Dejan otkrio da raskida sa Aleks, a ona se pravda na sva zvona: "Znala sam sve", priznala kako je…

"Nisam prešla granicu": Dejan otkrio da raskida sa Aleks, a ona se pravda na sva zvona: "Znala sam sve", priznala kako je…

Blic 03.12.2022
Aleksandra Nikolić otišla je u Pab u "Zadruzi", a ubrzo se pridružio i Filip Car. Lepi Mića savetovao je zadrugarku oko njenih odnosa u kući, te naveo da smatra da sa Filipom može da se druži ukoliko nema ničega između njih, dok Aleks sve vreme… »
Dejan javno raskinuo s aleks: "Čini mi zlo, na lekovima sam!", spomenuo svoj ulazak u ovu zadrugu, ali i njen ugovor: "Dugo se…

Dejan javno raskinuo s aleks: "Čini mi zlo, na lekovima sam!", spomenuo svoj ulazak u ovu zadrugu, ali i njen ugovor: "Dugo se…

Blic 03.12.2022
Dejan Dragojević je, nakon višednevnih priča da ne želi više da bude u vezi sa Aleksandrom Nikolić, odlučio da stavi tačku na šuškanja i potvrdio da raskida sa njom. - Neću da se budim svako jutro i da gledam da li me je devojka prevarila ili… »

Vesti dana »