Povezane vesti

Šokantan kraj Milica Veselinović na stubu srama zbog raskola Filipa i Aleks

Šokantan kraj Milica Veselinović na stubu srama zbog raskola Filipa i Aleks

Alo 09.12.2022
Šok u Beloj kući. Danas je voditeljka Ivana Šopić najavila je zadrugarima naredni video klip na kom su imali priliku da vide kako Maja Marinković i Nenad Macanović Bebica "pljuju" po Milici Veselinović. Milica je dobila reč. Printscreen - Bebica… »
Haos u beloj kući Sauer udario na Mariju Kulić, Zola skočio da je brani pa ušao u rat sa Miljanom: Ti si narkoman i kockar

Haos u beloj kući Sauer udario na Mariju Kulić, Zola skočio da je brani pa ušao u rat sa Miljanom: Ti si narkoman i kockar

Alo 09.12.2022
Pale teške reči! Zadrugari su na narednom video klipu imali priliku da vide kako je Aleksandar Sauer kod Zole pljuvao po Mariji Kulić, te je Čolić tom prilikom branio Kulićku. Marija je dobila reč. Printscreen - Ja sam komentarisala da je… »
Ori se bela kuća Miljana vodi rat na više frontova, priznala da joj se Zola zgadio, haos

Ori se bela kuća Miljana vodi rat na više frontova, priznala da joj se Zola zgadio, haos

Alo 09.12.2022
Rat se nastavlja. Večeras je emisija ''Gledanje snimaka'', izbila je ozbiljna svađa između porodice Kulić i Aleksandra Sauera, Bojana Simića i Lazara Čolića Zole. - Sediš, gledaš me u ogledalo, sa mnom ne možeš da se igraš. Čula sam šta je… »
Radiš sve pod pritiskom Aleks Nikolić oseća da Car neće da bude sa njom, on joj stavio do znanja šta će se desiti

Radiš sve pod pritiskom Aleks Nikolić oseća da Car neće da bude sa njom, on joj stavio do znanja šta će se desiti

Alo 09.12.2022
Nesigurna skroz! Aleksandra Nikolić tokom emisije obratila se Filipu Caru, jer je htela da proveri da li je sa njom na silu. - Nemoj nešto da radiš što ti ne želiš - rekla je Aleks. Printscreen - Ovako generalno, osećam kao da ti sve što radiš sa… »

Vesti dana »