Povezane vesti

Operacija "naterati Beograd da bilo šta potpiše": Priština ima novi "pakleni plan" u pregovorima: Postići bilo kakav…

Operacija "naterati Beograd da bilo šta potpiše": Priština ima novi "pakleni plan" u pregovorima: Postići bilo kakav…

Blic 12.12.2022
Priština praktično ne poštuje nijedan dokument potpisan sa Beogradom, ni Briselski ni Vašingtonski sporazum, ni Rezoluciju 1244, ali zato želi novi dogovor sa Srbijom? Zašto? Da bi uz pomoć tog novog sporazuma ubedila, pre svega, pet članica EU da… »
Vučić Prištini i zvaničnicima EU: Koji od pet sporazuma ćete poštovati

Vučić Prištini i zvaničnicima EU: Koji od pet sporazuma ćete poštovati

N1 Info 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ključno pitanje Prištinu i "one koji joj pomažu" koji od potpisanih pet sporazuma će da poštuju. On je naglasio da je dan pre hapšenja bivšeg policajca Dejana Pantića Kurti izjavio da su… »
Vučić: Kažite nam koji od pet sporazuma da poštujemo, kad Priština i oni koji im pomažu ne poštuju nijedan

Vučić: Kažite nam koji od pet sporazuma da poštujemo, kad Priština i oni koji im pomažu ne poštuju nijedan

Euronews 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upitao je danas koji od pet sporazuma Beograd treba da poštuje, kada Priština i oni koji joj pomažu ne poštuju ni jedan od njih. On je komentarišući izjavu šefice nemačke diplomatije da je neprihvatljivo slanje… »
Vučić objavio kada će Beograd uputiti zahtev za povratak srpske vojske i policije na Kosovo

Vučić objavio kada će Beograd uputiti zahtev za povratak srpske vojske i policije na Kosovo

Sputnik 12.12.2022
Vlada Srbije poslaće komandi Kfora zahtev za povratak srpskih snaga na Kosovo i Metohiju u četvrtak, posle sednice Vlade, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je to rekao posle prijema koji je organizovao za porodicu Petrović iz… »
Vučić: Nikad bolja popuna u vojsci, ponosan na naše oružane snage

Vučić: Nikad bolja popuna u vojsci, ponosan na naše oružane snage

RTV 12.12.2022
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ponosan na pripadnike naših oružanih snaga kod kojih je video jedinstvo i opredeljenost, kao i želju da se izvrši svaki zadatak koji državno rukovodstvo pred njih bude postavilo, i… »
Ponosan sam na naše oružane snage! Za Božić u hilandaru! Predsednik Prištini: Samo kažite koji od 5 sporazuma hoćete da…

Ponosan sam na naše oružane snage! Za Božić u hilandaru! Predsednik Prištini: Samo kažite koji od 5 sporazuma hoćete da…

Kurir 12.12.2022
Predsednik najavio da bi za Božić mogao da poseti manastir Hilandar. BEOGRAD - Gotovo sam zaplakao kad sam video da su pripadnici naših oružanih snaga, čiji sam vrhovni komandant, spremni da izvrše svaki zadatak! Ponosan sam na naše oružane snage… »
Predsednik: Komandantu Kfora u četvrtak posle sednice Vlade upućujemo zahtev za povratak srpskih vojnih i policijskih snaga…

Predsednik: Komandantu Kfora u četvrtak posle sednice Vlade upućujemo zahtev za povratak srpskih vojnih i policijskih snaga…

Kurir 12.12.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upitao je danas vlasti u Prištini i "one koje joj pomažu", koji međunarodni sporazum misle da poštuju u odnosima sa Beogradom i šta zapravo traže od Srbije. "Kažite mi koji dokument hoćete da… »
"Izneću pet sporazuma pred njih, kao švedski sto!" Predsednik Vučić žestoko odgovorio na izjavu Analene Berbok!

"Izneću pet sporazuma pred njih, kao švedski sto!" Predsednik Vučić žestoko odgovorio na izjavu Analene Berbok!

Alo 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje novinara da prokomentariše izjavu Analene Berbok. Nemačka šefica diplomatije Analena Berbok rekla je da je povratak Vojske Srbije na Kosovo i Metohiju neprihvatljivo. Ona je reagovala pre… »
Berbok: Kosovo smanjilo tenzije odlaganjem izbora, ali je nedavna retorika Srbije učinila suprotno

Berbok: Kosovo smanjilo tenzije odlaganjem izbora, ali je nedavna retorika Srbije učinila suprotno

Danas 11.12.2022
Nemačka šefica diplomatije Analena Berbok izjavila je da je povratak Vojske Srbije na Kosovo neprihvatiljiv. Berbok je na Tviteru ocenila da je Kosovo smanjilo tenzije odlaganjem izbora, ali je „nedavna retorika Srbije“ učinila suprotno. „Kosovo… »
Nemačka ministarka spoljnih poslova: "Neprihvatljivo slanje sprskih snaga na KiM"

Nemačka ministarka spoljnih poslova: "Neprihvatljivo slanje sprskih snaga na KiM"

Blic 11.12.2022
Nemačka ministarka spoljnih poslova Analena Berbok ocenila je večeras da je "potpuno neprihvatljivo" slanje srpskih snaga na KiM, kao i najnoviji napadi na pripadnike misije Euleksa na KiM. Berbok je izrazila podršku dijalogu koji predvodi EU, na čelu… »
Tihi proces koji će glasno odjeknuti: Iza kulisa dijaloga sprovodi se još jedan važan plan Zapada i dokaz je da…

Tihi proces koji će glasno odjeknuti: Iza kulisa dijaloga sprovodi se još jedan važan plan Zapada i dokaz je da…

Blic 11.12.2022
Evropska unija (EU) i Amerika su u poslednja tri meseca pojačale pritisak da se kosovski čvor konačno raspetlja, i čine sve kako bi i Beograd i Priština dali zeleno svetlo za potpisivanje francusko - nemačkog sporazuma. To se sve dešava javno, ali… »

Vesti dana »