Povezane vesti

Takmičari na nogama, ne znaju šta se dešava: Veliki šef frapirao Zadrugare, tek da čujete šta im je uradio!

Takmičari na nogama, ne znaju šta se dešava: Veliki šef frapirao Zadrugare, tek da čujete šta im je uradio!

Alo 13.12.2022
Evo šta je Veliki Šef uradio Zadrugarima, njihova reakcija je šokantna! Veliki šef je ovog jutra budi zadruagre zvukom bušilice, koji je odzvanjao Belom kućom. Mali broj zadrugara se probudio i bacio na svoje jutarnje obaveze, a velika većina je… »
Neviđeni karambol u zadruzi! Car vara Aleksandru, Milica se guši u suzama i nasrće na Filipa, Miljana i Anita se tukle!

Neviđeni karambol u zadruzi! Car vara Aleksandru, Milica se guši u suzama i nasrće na Filipa, Miljana i Anita se tukle!

Alo 13.12.2022
Uragan pokosio Zadrugu, učesnici šokirali priznanjima! Voditelj Milan Milošević je sinoć ušao u Belu kuću i započeo emisiju "Pretres nedelje" Mnoge debate su se vodile od početka emsije koje su dovele do mnogo sukoba. Na samom startu emisije… »
Bojan se obrušio na anitu: Razvezao jezik i izrešetao je uvredama, ona mu žestoko zapretila!

Bojan se obrušio na anitu: Razvezao jezik i izrešetao je uvredama, ona mu žestoko zapretila!

Alo 13.12.2022
Bojan sasuo Aniti u lice sve šta misli o njoj, Stanojlovićeva preduzela mere i zabranila Zoli da se druži sa njim. Anita Stanojlović je u pušionici ušla u sukob sa Bojanom Bokijem Simićem: - Ja ću da idem u prodavnicu, moram ja da idem - govorila… »
"Bila si mi samo igra!" Filip Car nemilosrdno ponizio Aleksandru Nikolić, priznao ko mu je sledeća meta!

"Bila si mi samo igra!" Filip Car nemilosrdno ponizio Aleksandru Nikolić, priznao ko mu je sledeća meta!

Alo 13.12.2022
Filip Car priznao ko mu se zapravo dopada, šokirao gledaoce! I nakon raskida strasti između Filipa Cara i Aleksandre Nikolić se ne smiruju. Ipak izgleda da je Car našao novu "metu", i to dosta stariju zadrugarku Nišlijku Mariju Kulić. U sinoćnjem… »
Zapevala ljubavne pesme Aleks pevala sa zadrugarima tužne pesme dok je Milica ljubila Cara

Zapevala ljubavne pesme Aleks pevala sa zadrugarima tužne pesme dok je Milica ljubila Cara

Alo 13.12.2022
Pokazala joj da je njen. Tokom pauze za reklame u emisiji "Pretres nedelje" Aleksandra Nikolić je zamolila Adama Labunskog da joj peva srcaparajuće pesme, dok je ona sedela preko puta Milice Veselinović i Filipa Cara. Caru ovo nije smetalo, pevušio je… »
On nije moj tip Milica prepričala Caru sve o odnosu sa Bilalom, Maja joj zabranila da ga pominje

On nije moj tip Milica prepričala Caru sve o odnosu sa Bilalom, Maja joj zabranila da ga pominje

Alo 13.12.2022
Tek kreće haos. Maja Marinković se još jednom posvađala sa Filipom Carem i zabranila mu da pominje Bilala Brajlovića, a Milica Veselinović mu se pravdala da joj se Bilal nikad nije sviđao, kako su zadrugari naveli u emisiji "Pretres nedelje". -… »
Imam pravo da mi smeta Milica ugrabila prvu priliku da ljubomoriše Caru

Imam pravo da mi smeta Milica ugrabila prvu priliku da ljubomoriše Caru

Alo 13.12.2022
Drama u najavi. Milica Veselinović ugrabila je trenutak tokom "Pretresa nedelje" da napravi Filipu Caru ljubomornu scenu zbog razgovora sa Aleksandrom Nikolić. - Ja sam njoj rekao: "Nemoj da me diraš, neću da te diram". Ja sam nju poštedeo, neka… »
Oboje su krivi Lepi Mića rekao Caru i Aleks sve u lice, Filip mu nije ostao dužan

Oboje su krivi Lepi Mića rekao Caru i Aleks sve u lice, Filip mu nije ostao dužan

Alo 13.12.2022
Drama se nastavlja. Tokom emisije "Pretres nedelje" zadrugari su komentarisali odnos Filipa Cara i Aleksandre Nikolić. - On beži od toga da je kriv - urlao je Mića. Printscreen - Neću da budem u haosu, ljudi, neću - rekao je Car. - Oboje su krivi, a… »
Lagala si da voliš Dejana Marija Kulić očitala Aleks lekciju: Sve radiš zbog rijalitija

Lagala si da voliš Dejana Marija Kulić očitala Aleks lekciju: Sve radiš zbog rijalitija

Alo 13.12.2022
Nije je poštedela. Za vreme nove pauze za reklame u emisiji "Pretres nedelje" došlo je do zanimljivog razvoja događaja. Milica Veselinović je spustila loptu i rekla Filipu Caru da želi normalnu vezu. Za to vreme u pušionici nekoliko metara od njih… »
Čeka ga burna noć Milica zapretila Caru razgovorom posle emisije zbog ovoga

Čeka ga burna noć Milica zapretila Caru razgovorom posle emisije zbog ovoga

Alo 13.12.2022
Ljuta je. Filip Car i Milica Veselinović su ležali na garnituri u dnevnoj sobi nakon njegove rasprave sa Aleksandrom Nikolić. - Što si se namusila Mici? - pitao je Car - Dobro - rekao je Car. Printscreen - Nisam ti ja potrebna u svemu ovome. Sam si se… »
Maja zaratila sa bivšim Marinkovićeva mu stavila do znanja: Ono što je uradio Aleksandri meni neće

Maja zaratila sa bivšim Marinkovićeva mu stavila do znanja: Ono što je uradio Aleksandri meni neće

Alo 13.12.2022
Razvezala jezik. Tokom emisije "Pretres nedelje" u Beloj kući je bio opšti haos zbog odnosa Filip Cara i Aleksandre Nikolić, kao i njenog raskida sa Dejanom Dragojevićem. - Što se tiče zeta imam empatiju, pa sam morao da pomognem, a Aleks mrzim -… »

Vesti dana »