Povezane vesti
Sve manje poslodavaca daje povratnu informaciju kandidatima za radno mesto
Biznis.rs 14.12.2022
Čak 70 odsto ispitanika ne bi preporučilo kompaniju zbog načina selekcije za posao. Iako godinama unazad podaci o izostanku povratne informacije ukazuju na negativan uticaj po imidž poslodavaca, ni ove godine se ne vidi pomak u nastojanju poboljšanja… »
Šta kandidati misle o poslodavcima: Skoro 90 odsto ispitanih ističe da nikada nisu dobili povratnu informaciju od kompanije
Blic 14.12.2022
Skoro 9 od 10 kandidata koji su konkurisali za posao, koji su učestvovali u ovogodišnjem istraživanju "Oceni put do posla" koje sprovodi portal "Infostud", istakli su da je najveći problem kod poslodavaca taj što nikada nisu dobili povratnu informaciju… »
Šta je pokazalo istraživanje Infostuda: Kome su kandidati za posao dali najnižu ocenu, a koje firme su najbolji poslodavci?
Danas 14.12.2022
Zbog izostanka povratne informacije od poslodavca čak 88 odsto kandidata ocenilo je najnižom prosečnom ocenom, koja je ove godine 1,5 data, pokazalo je istraživanje sajta Infostud. Iako je do izbijanja pandemije postojala blaga tendencija u poboljšanju… »
Poslodavci u Srbiji dobili ocenu 1,5 od pet: Posle konkursa ne šalju povratnu informaciju
Radio 021 14.12.2022
Gotovo devet od 10 kandidata koji su od početka godine konkurisali za posao ističu da je najveći problem što nikad nisu dobili povratnu informaciju od poslodavca. To je pokazalo istraživanje koje je sproveo portal za zapošljavanje Poslovi Infostud. Za… »
Kandidati za posao poslodavce ocenili jedinicom: Ne daju povratne informacije posle konkursa
Euronews 14.12.2022
Gotovo devet od 10 kandidata koji su od početka godine konkurisali za posao ističu da je najveći problem što nikad nisu dobili povratnu informaciju od poslodavca, pokazuje istraživanje koje je sproveo portal za zapošljavanje Poslovi Infostud. Za takvo… »
Poslodavci ne žele da daju povratne informacije posle konkursa za posao: To je najveći problem kandidatima
Telegraf 14.12.2022
Visoku ocenu, četvorku, kompanije dobijaju za način zakazivanja testa ili intervjua. Gotovo devet od 10 kandidata koji su konkurisali za posao ističu da je najveći problem što nikad nisu dobili povratnu informaciju od poslodavca , pokazuje istraživanje… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 24 povezane
Đedović Handanović: Pregovori oko NIS-a napreduju, RHE Bistrica strateški projekat
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 16 povezanih
Protest poljoprivrednika u Aradcu i reakcija resornog ministra
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 12 povezanih
(Foto) Prve slike stravične nesreće u Mađarskoj! Povređene putnike i tela izvlačili ispod autobusa, jezive scene na auto-putu
Blic pre 1 satjoš 48 povezanih
Registrovana prva tri slučaja groznice Zapadnog Nila u Vojvodini
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 13 povezanih






