Povezane vesti

"Siniša, treba da postaneš svetac": Mihajlović i papa Franja su imali susret - evo čime je srpska legenda oduševila…

"Siniša, treba da postaneš svetac": Mihajlović i papa Franja su imali susret - evo čime je srpska legenda oduševila…

Večernje novosti 18.12.2022
NAKON smrti Siniše Mihajlovića, svet se podsetio nestvarne harizme kojom je odisao srpski fudbaler i trener, ali i mnogih anegdota iz njegovog života. Mnoge su i tek sada isplivale. A, posebno zanimljiva bila je ona u kojoj se bivši fudbaler Crvene… »
Dragi tata, uradiću tačno ono što si me naučio... Potresne reči Mihinog sina, pokazao do sada neviđenu tetovažu! (foto)

Dragi tata, uradiću tačno ono što si me naučio... Potresne reči Mihinog sina, pokazao do sada neviđenu tetovažu! (foto)

Mondo 18.12.2022
Sin legendarnog fudbalera oprostio se potresnim rečima i pokazao tetovažu oca. Sin legendarnog fudbalera oprostio se potresnim rečima i pokazao tetovažu oca. Smrt legendarnog fudbalera i trenera Siniše Mihajlovića potresla je sve, posebno njegovu… »
"Uradiću tačno ono što si me učio!" Siniša Mihajlović se preselio u večnost, a njegov sin je ovo javno poručio

"Uradiću tačno ono što si me učio!" Siniša Mihajlović se preselio u večnost, a njegov sin je ovo javno poručio

Večernje novosti 17.12.2022
VEST da je Siniša Mihajlović u 53. godini života napustio svet pogodila je planetu, ali sigurno da nikome nije teže od njegovih najbližih, njegove porodice koja je uz srpsku fudbalsku legendu bila sve do samog kraja. Foto: AP To koliki je heroj u… »

Vesti dana »