Povezane vesti

"Ponovo počinje pakao" Taki Marinković zajecao na sav glas, Filip će diskvalifikovati Maju!

"Ponovo počinje pakao" Taki Marinković zajecao na sav glas, Filip će diskvalifikovati Maju!

Alo 20.12.2022
Taki ne krije da strahuje od daljih dešavanja u Beloj kući. Filip Car ostavio je Aleksandru Nikolić, a nakon raskida na pomolu je pomirenje sa Majom Marinković. Njih dvoje su sve bliži, iako je ona u vezi sa Bilalom Brajlovićem, što se Majinom ocu… »
Izbio mi je 100.000 evra iz džepa! Taki besan zbog Maje Marinković i njenih momaka - Odavno više ne poznajem svoje dete!

Izbio mi je 100.000 evra iz džepa! Taki besan zbog Maje Marinković i njenih momaka - Odavno više ne poznajem svoje dete!

Mondo 20.12.2022
Taki Marinković prokomentarisao je Majin odnos sa Bilalom i Filipom Carem i razočaran je trenutnim dešavanjima u Zadruzi, pa i ćerkom. Taki Marinković prokomentarisao je Majin odnos sa Bilalom i Filipom Carem i razočaran je trenutnim dešavanjima u… »
Taki Marinković: Filip Car mi je iz džepa izbio 130 000 evra!

Taki Marinković: Filip Car mi je iz džepa izbio 130 000 evra!

Svet plus 20.12.2022
Radomir Taki Marinković je besan zbog dešavanja u rijalitiju "Zadruga 6"! Maja je doživotno uskraćeni za njegov! Filip Car mi je iz džepa izbio 130 000 evra- tvrdi Radomir! Taki Marinković, otac Maje Marinković, razočaran je zbog aktuelnih… »

Vesti dana »