Povezane vesti

"Pljunite me u facu ako se pomirimo!" Aleksandra vrišti na sav glas zbog Filipa, ponizio je kao nikad do sada, pa ostavio!

"Pljunite me u facu ako se pomirimo!" Aleksandra vrišti na sav glas zbog Filipa, ponizio je kao nikad do sada, pa ostavio!

Alo 22.12.2022
Najnoviji ljubavni trougao koji privlači puno pažnje čine Aleksandra Nikolić, Filip Car i Maja Marinković. Strasti u "Zadruzi" se ne smiruju,a novi romantični parovi smenjuju se brzinom svetlosti. Najnoviji ljubavni trougao koji privlači puno… »
Maja, Aleksandra i Milica pale u zaborav Ova devojka nedostaje Filipu Caru, očekuje se njen ulazak?

Maja, Aleksandra i Milica pale u zaborav Ova devojka nedostaje Filipu Caru, očekuje se njen ulazak?

Alo 22.12.2022
Filip Car priznao koliko mu nedostaje Sandra Rešić. Filip Car je ovog jutra pričao koliko mu nedostaju pojedni ljudi u Zadruzi na koje je navikao da su tu. Sve vreme je pominjao pevačicu Sandru Rešić i Marka Đedovića: - Jako mi fale Rešićka, ona… »
Maja ponovo tuče filipa cara Nikad brutalniji okršaj, grizla ga i ujedala, nastao karambol

Maja ponovo tuče filipa cara Nikad brutalniji okršaj, grizla ga i ujedala, nastao karambol

Alo 22.12.2022
Maja i Car su u prethodnoj sezoni imali turbuletnu vezu, ispunjenu svakodnevnim raskidima, tučama i svađama. Maja Marinković i Filip Car su se sukobili danas, a starleta je tom prilikom nasrnula na njega i ujela ga. Naime, nakon što ga je Aleksandra… »

Vesti dana »