Povezane vesti

Lalić o atentatu na Vučića: Belivukova grupa se prepoznala u najavi objave rata mafiji

Lalić o atentatu na Vučića: Belivukova grupa se prepoznala u najavi objave rata mafiji

Radio 021 22.12.2022
U nastavku suđenja kriminalnoj grupi Veljka Belivuka, svedok i okrivljeni Srđan Lalić izjavio je da su vođa grupe i drugooptuženi Marko Miljković prošle godine hrabrili na ubistvo predsednika Srbije. Lalića je na ročištu ispitivao drugooptuženi… »
Sa suđenja iz specijalnog suda Svedočenje i teške optužbe Srđana Lalića: ''Ti i Belivuk ste mi rekli da je Zvicer…

Sa suđenja iz specijalnog suda Svedočenje i teške optužbe Srđana Lalića: ''Ti i Belivuk ste mi rekli da je Zvicer…

Alo 22.12.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu u toku je suđenje Veljku Belivuku i ostalim optuženima za sedam ubistava i druga teška krivična dela, a svedok saradnik Srđan Lalić je za govornicom i odgovara na pitanja Marka Miljkovića. 17.16 - Lalić otkrio nove… »
Lalić na suđenju otkrio kako se grupa upoređivala sa kartelima Ideje za monstruozne zločine nalazili u serijama?

Lalić na suđenju otkrio kako se grupa upoređivala sa kartelima Ideje za monstruozne zločine nalazili u serijama?

Alo 22.12.2022
Srđan Lalić, svedok okrivljeni u postupku koji se vodi protiv klana Velje Nevolje, govorio je na današnjem ročištu kako je izgledala organizovana kriminalna grupa čije su vođe bile Veljko Belivuk i Marko Miljković. Danas je svedoku-okrivljenom… »
Mesar i nasmejani koljač u klinču Sudija opominje Miljkovića: Ton Vam je zastrašujuć!

Mesar i nasmejani koljač u klinču Sudija opominje Miljkovića: Ton Vam je zastrašujuć!

Alo 22.12.2022
Svedok - okrivljeni u postupku koji se vodi protiv klana Velje Nevolje i Marka Miljkovića, Srđan Lalić, danas će u Specijalnom sudu u Beogradu nastaviti da odgovara na pitanja nekadašnjeg šefa - Marka Mesara. Lalić: "Ljepoja mi je priznao da je… »

Vesti dana »