Povezane vesti
Pušten još jedan pripadnik klana velje nevolje Mijat Simeunović na slobodi!
Alo 23.12.2022
Sudsko veće usvojilo je predlog da se Mijatu Simeunoviću, pripadniku klana Veljka Beliivuka ukine pritvor. Određuje mu se mera napuštanje mesta boravka. Svi ostali predlozi se odbijaju. Podsetimo, ukidanje pritovra zatraženo je za Nemanju Lakićevića… »
Lalić otkriva šokantne podatke Rasprava Lalića i Budimira: Ovde su se mleli ljudi, a ne orasi dok ti pričas o Roleksima!
Alo 23.12.2022
Marko Miljković, optužen da je sa Veljkom Belivukom organizovao kriminalnu grupu, čiji su pripadnici, kako se tvrdi, izvršili najteža krivična dela, trebalo bi danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da okonča višednevno ispitivanje okrivljenog saradnika… »
Vesti dana »
Mediji: OFAK produžio licencu NIS-u do 20. februara, bez potvrde iz Vašingtona
BBC News pre 44 minutajoš 24 povezane
Deo opozicije posle sastanka sa delegacijom EP: Problemi u pravosuđu i medijima, represija prema građanima
RTS pre 4 satijoš 25 povezanih




