Povezane vesti

Predrag Kon je od ponedeljka penzioner, 40 godina "borbe s vetrenjačama"

Predrag Kon je od ponedeljka penzioner, 40 godina "borbe s vetrenjačama"

Dnevnik 24.12.2022
Odlazim u penziju, ponedeljak, 26. decembar, zvanično mi je poslednji dan na poslu. Osećanja su mi pomešana, izjavio je u intervjuu za Kurir epidemiogol Predrag Kon (67). „Nije mi žao, daleko od toga, radujem se. Međutim, odlaskom u penziju neću… »
Predrag Kon od ponedeljka u penziji

Predrag Kon od ponedeljka u penziji

Radio 021 24.12.2022
Savetnik u Zavodu za javno zdravlje i bivši član republičkog Kriznog štaba za borbu protiv kovida, epidemiolog Predrag Kon najavio je da će u ponedeljak, 26. decembra zvanično otići u penziju. "Usklađujem se sa odlukama države, a ako one dolaze… »
Predrag Kon odlazi u penziju: Evo čime će se baviti

Predrag Kon odlazi u penziju: Evo čime će se baviti

Telegraf 24.12.2022
Za ovo sam bio spreman, jer je trebalo da odem u penziju i ranije, jer sam stekao uslove. Epidemiolog Gradskog zavoda za javno zdravlje dr Predrag Kon (67) odlazi u penziju. Kako nam je rekao, u ponedeljak 26. decembra biće mu poslednji radni dan. - Za… »
Predrag Kon ide u penziju: 40 godina radnog staža opisao kao „borbu s vetrenjačama“

Predrag Kon ide u penziju: 40 godina radnog staža opisao kao „borbu s vetrenjačama“

Nova 24.12.2022
Savetnik u Zavodu za javno zdravlje i bivši član republičkog Kriznog štaba za borbu protiv kovida, epidemiolog Predrag Kon najavio je da će u ponedeljak, 26. decembra zvanično otići u penziju. „Usklađujem se sa odlukama države, a ako one dolaze… »
Velika odluka doktora Predraga kona, povlači se: "Neko mi je to sugerisao, pripremam dokumentaciju"

Velika odluka doktora Predraga kona, povlači se: "Neko mi je to sugerisao, pripremam dokumentaciju"

Mondo 24.12.2022
Epidemiolog Predrag Kon nakon 40 godina radnog staža odlazi u penziju. Epidemiolog Predrag Kon nakon 40 godina radnog staža odlazi u penziju. Epidemiolog prim. dr Predrag Kon (67) najavio je da odlazi u penziju nakon 40 godina radnog staža. On je dodao… »

Vesti dana »