Povezane vesti

Nakon što je zvezdan javno ostavio ženu zbog Anđele oglasio se njen bivši: Dugo su bili zajedno, a sad je u Slavnićevom…

Nakon što je zvezdan javno ostavio ženu zbog Anđele oglasio se njen bivši: Dugo su bili zajedno, a sad je u Slavnićevom…

Kurir 25.12.2022
Bliski odnos učesnika ''Zadruge 6'' Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić jedna je od centralnih tema u Beloj kući, a on je čak zbog toga odlučio i da javno ostavi svoju suprugu Anu, pred milionskim auditorijumom. Njih dvoje su sve bliži, a sad… »
Njeni neće ni da čuju da im "mangup Zvezdan" bude zet! Anđelina porodica užasnuta - stižu u Zadrugu, a ona zaljubljena!

Njeni neće ni da čuju da im "mangup Zvezdan" bude zet! Anđelina porodica užasnuta - stižu u Zadrugu, a ona zaljubljena!

Mondo 25.12.2022
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić novi su par o kojem se uveliko priča u Zadruzi, a i sami su priznali da postoje emocije. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić novi su par o kojem se uveliko priča u Zadruzi, a i sami su priznali da postoje emocije… »
"Ili nije imao kod kuće ono što mu je potrebno, ili..." Posle Zvezdanovog javnog priznanja , oglasio se njegov otac Moka…

"Ili nije imao kod kuće ono što mu je potrebno, ili..." Posle Zvezdanovog javnog priznanja , oglasio se njegov otac Moka…

Kurir 25.12.2022
Nakon što je Zvezdan Slavnić javno priznao svoje emocije prema Anđeli Đuričić i ostavio suprugu pred milionskim auditorijumom, oglasio se i njegov otac, Moka Slavnić. Slavnim košarkaš, Zoran Moka Slavnić, tvrdi da je do detalja upućen u… »
Ko je žena koju je Zvezdan Slavnić ostavio zbog Anđele u "Zadruzi": Ima dvoje dece i izgleda brutalno, evo kojim se biznisom…

Ko je žena koju je Zvezdan Slavnić ostavio zbog Anđele u "Zadruzi": Ima dvoje dece i izgleda brutalno, evo kojim se biznisom…

Blic 25.12.2022
Nevenčana žena Zvezdana Slavnić šokirana je ponašanjem supruga u rijalitiju. Pred milionima gledalaca "Zadruga 6" sinoć je Zvezdan Slavnić ostavio nevenčanu suprugu Anu, zbog duplo mlađe Crnogorke, Anđele Đuričić, što je šokiralo mnoge. Ana… »
Zvezdan Slavnić sinoć javno stavio tačku na brak: Zaljubio sam se u Anđelu, Ana izvini

Zvezdan Slavnić sinoć javno stavio tačku na brak: Zaljubio sam se u Anđelu, Ana izvini

Svet & Skandal 25.12.2022
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić nerazdvojni su u Zadruzi Kontroverzni učesnik ovogodišnje Zadruge, Zvezdan Slavnić svakodnevno privlači pažnju javnosti svojim postupcima. Nakon afere sa Aleks Nikolić koju nikada nisu priznali, sin legendarnog… »
"Neče zvezdana za zeta" Drugarica Anđele Đuričić razvezala jezik, otkrila šta Đuričići misle o izboru ćerke: Neće…

"Neče zvezdana za zeta" Drugarica Anđele Đuričić razvezala jezik, otkrila šta Đuričići misle o izboru ćerke: Neće…

Alo 25.12.2022
Oglasila se Anđelina drugarica iz Herceg Novog, Zvezdan Slavinić i Anđela Đuričić priznali su svoje emocije, ali su istakli da se između njih ništa konkretno neće desiti isključivo zbog njene porodice. Sin čuvenog košarkaša Zorana Moke… »
Zvezdan Slavnić javno ostavio suprugu Anu zbog Anđele Đuričić! (VIDEO)

Zvezdan Slavnić javno ostavio suprugu Anu zbog Anđele Đuričić! (VIDEO)

Svet plus 25.12.2022
Zvezdan Slavnić javno, pred kamerama rijalitija "Zadruga 6" ostavio suprugu Anu zbog Anđele Đuričić i poručio joj da mu ne dolazi za Novu godinu! U toku emisije ''Igra istine''. Igru je započela Aleksandra Nikolić, postavila je pitanje Zvezdanu… »
Ko je žena koju je Zvezdan Slavnić ostavio zbog anđele: Ima dvoje dece i izgleda brutalno, a evo kojim privatnim biznisom se…

Ko je žena koju je Zvezdan Slavnić ostavio zbog anđele: Ima dvoje dece i izgleda brutalno, a evo kojim privatnim biznisom se…

Kurir 25.12.2022
Zvezdan Slavnić je sinoć u Zadruzi javno ostavio svoju dugogodišnju suprugu Anu, kada je pred milionima gledalaca rijalitija priznao da gaji emocije prema Anđeli Đuričić. Iako ranije nije bila poznata javnosti, Ana se u više navrata oglašavala… »
Šok u Zadruzi! Zvezdan ostavio ženu zbog anđele, ne želi da je vidi: Priznao pred kamerama da ju je prevario!

Šok u Zadruzi! Zvezdan ostavio ženu zbog anđele, ne želi da je vidi: Priznao pred kamerama da ju je prevario!

Mondo 25.12.2022
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se toliko zbližili da je on poručio supruzi da ne bi voleo da dođe za Novu godinu. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se toliko zbližili da je on poručio supruzi da ne bi voleo da dođe za Novu godinu… »
Zvezdan Slavnić ostavio ženu uživo u programu zbog anđele! Javno je ponizio, pa joj poručio: Nemoj da mi dolaziš za Novu…

Zvezdan Slavnić ostavio ženu uživo u programu zbog anđele! Javno je ponizio, pa joj poručio: Nemoj da mi dolaziš za Novu…

Kurir 25.12.2022
Zvezdan Slavnić zvanično je ostavio svoju suprugu Anu kako bi bio u vezi s cimerkom iz rijalitija, Anđelom Đuričić. Anđeli i Zvezdanu su iz dana u dan popuštale kočnice, a onda je njihov razgovor u radionici šokirao gledaoce. - Moraću da nosim… »
Ostavio ženu, pa se odmah bacio na ljubavnicu: Slavnić ne gubi vreme, krenuo da radi ovo! Anđela pogazila reč datu…

Ostavio ženu, pa se odmah bacio na ljubavnicu: Slavnić ne gubi vreme, krenuo da radi ovo! Anđela pogazila reč datu…

Kurir 25.12.2022
Nakon što je Zvezdan Slavnić javno ostavio svoju suprugu pred milionima gledala uživo u programu, osamio se sa svojom novom dragom u spavaćoj sobi, a onda ju je poljubio u vrat. - Je si li okej? - pitala je Anđela Slavnića. - Jesam, ti se samo… »
"Ana izvini, zaljubio sam se" Zvezdan javno ostavio ženu, pa šokirao: Nemoj mi dolaziti u posetu za novu godinu!

"Ana izvini, zaljubio sam se" Zvezdan javno ostavio ženu, pa šokirao: Nemoj mi dolaziti u posetu za novu godinu!

Alo 25.12.2022
Još jedan brak u "beloj kući" je razveden. U toku emisije ''Igra istine'' Zvezdan Slavnić uradio je ono što je najavio, ostavio suprugu zbog Anđele Đuričić. -Javno se izvinjavam mojoj Ani i porodici, iz druženja sa Anđelom dobio sam neku… »

Vesti dana »