Povezane vesti

Lukas isprozivao Dejana Dragojevića zbog Tamare: Dragojević je bikčić veseljko što priprema krave za prave bikove! Ponizio…

Lukas isprozivao Dejana Dragojevića zbog Tamare: Dragojević je bikčić veseljko što priprema krave za prave bikove! Ponizio…

Kurir 29.12.2022
Aca Lukas žestoko je udario na Dejana Dragojevića zbog voditeljke Tamare Galijano. Muzičkoj zvezdi je zasmetalo to što je pobednik Zadruge javno uvredio domaćicu rijaliti formata kao ženu. Podsetimo, Dragojević je demantovao da je u vezi sa… »
Aca Lukas brutalno udario na Dejana Dragojevića zbog voditeljke: "On je istrošena truleks krpa"

Aca Lukas brutalno udario na Dejana Dragojevića zbog voditeljke: "On je istrošena truleks krpa"

Blic 29.12.2022
Pobednik rijaliti programa "Zadruga 5" Dejan Dragojević demantovao je vezu sa voditeljkom Tamarom Galiano, izvređao ju je javno, a tim povodom se sad oglasio folker Aca Lukas. Lukas je stao u odbranu voditeljke Tamare Galijano i brutalno je ponizio… »
Lukas opleo po dragojeviću zbog voditeljke! Slagala da je u vezi s Dejanom, pevač ga urnisao - "istrošena truleks krpa"

Lukas opleo po dragojeviću zbog voditeljke! Slagala da je u vezi s Dejanom, pevač ga urnisao - "istrošena truleks krpa"

Mondo 29.12.2022
Aca Lukas se obrušio na Dejana zbog njegovih reči o voditeljki Tamari Galijano, koja je slagala da je s Dragojevićem u vezi. Aca Lukas se obrušio na Dejana zbog njegovih reči o voditeljki Tamari Galijano, koja je slagala da je s Dragojevićem u vezi… »
Dejan ju je javno ponizio, a sada se oglasila: Voditeljka priznala da je izmislila vezu sa Dragojevićem: "Mislila sam da mu…

Dejan ju je javno ponizio, a sada se oglasila: Voditeljka priznala da je izmislila vezu sa Dragojevićem: "Mislila sam da mu…

Blic 28.12.2022
Dejan Dragojević demantovao je vezu sa voditeljkom Tamarom Galianom, a sada se ona oglasila. Naime, Tamara je prvo potvrdila da je započela romansu sa Dragojevićem, međutim, on je otkrio da je ona to uradila samo zbog medijskog prostora. " Iskreno… »
"Ćutao sam dva dana, dosta mi je takvih devojaka" Dejan demantovao vezu sa voditeljkom, ona sve slagala?

"Ćutao sam dva dana, dosta mi je takvih devojaka" Dejan demantovao vezu sa voditeljkom, ona sve slagala?

Blic 28.12.2022
Dejan Dragojević prvi put se oglasio povodom navoda da je u vezi sa voditeljkom Tamarom Galiano, koja je potvrdila da je započela romansu sa bivšim zadrugarom. Naime, Dragojević je demantovao da je u vezi sa Tamarom, te je osuo paljbu po njoj i… »

Vesti dana »