Povezane vesti

Papapetru večeras bodri bivši klub

Papapetru večeras bodri bivši klub

Sportske.net 30.12.2022
Košarkaši Partizana sinoć su ostvarili i treću uzastopnu pobedu u Evroligi, savladali su Bajern u ''Štark Areni'' sa 83:77, a jedan od aktera tog trijumfa, grčki reprezentativac Janis Papapetru je dan kasnije stigao u Atinu. On večeras prisustvuje… »
Lučić posle gostovanja Bajerna u areni: „Bio je lep doček“ – otkrio kada se vraća na parket!

Lučić posle gostovanja Bajerna u areni: „Bio je lep doček“ – otkrio kada se vraća na parket!

Hot sport 30.12.2022
Nije igrao. Košarkaši Partizana savladali su sinoć ekipu Bajerna, 83:77, u okviru 16. kola Evrolige i tako na najbolji način zaključili 2022. godinu. Bivši kapiten Parnog valjka i trenutni kapiten Bajerna, Vladimir Lučić, nije nastupio na ovoj… »
Lučić otkrio kada se vraća na teren

Lučić otkrio kada se vraća na teren

Sportske.net 30.12.2022
Košarkaši Partizana sinoć su pobedili Bajern u Beogradu sa 83:77 u 16. kolu Evrlolige. Bivši kapiten Partizana, a sada kapiten Bajerna Vladimir Lučić zbog povrede nije igrao i to je bio veliki hendikep za ekipu iz Minhena. Lučiću su navijači… »
Partizan sam sebi najveći problem i reči koje odzvanjaju

Partizan sam sebi najveći problem i reči koje odzvanjaju

Sport klub 30.12.2022
Podeli : Treća pobeda u nizu za najlepši oproštaj od godine u kojoj se Partizan vratio u evropsku klupsku elitu. Posle Efesa i Fenerbahčea pao je i Bajern, ponovo u drami, ponovo u meču u kome su crno-beli sebi bili najveći problem. Ekipa iz Humske… »
Puna Arena skandirala "Luča, vrati se"! Lučić reagovao na poruku navijača Partizana: Posle Bajerna? Zaista ne znam...

Puna Arena skandirala "Luča, vrati se"! Lučić reagovao na poruku navijača Partizana: Posle Bajerna? Zaista ne znam...

Mondo 30.12.2022
Vladimir Lučić razgovarao je sa srpskim medijima posle meča sa Partizanom. Vladimir Lučić razgovarao je sa srpskim medijima posle meča sa Partizanom. Partizan je pobedio Bajern Minhen (83:77), a pre početka utakmice jedan igrač dobio je posebnu… »
Pre mesec dana bili smo "mrtvi", a SAD se priča o top8! Lesor vodi Partizan ka plej-ofu: Evroliga je luda!

Pre mesec dana bili smo "mrtvi", a SAD se priča o top8! Lesor vodi Partizan ka plej-ofu: Evroliga je luda!

Mondo 30.12.2022
Matijas Lesor odigrao je još jednu odličnu partiju i pomogao Partizanu da pobedi Bajern. Matijas Lesor odigrao je još jednu odličnu partiju i pomogao Partizanu da pobedi Bajern. Partizan je upisao petu uzastopnu pobedu, treću u Evroligi i vratio se u… »
Trinkijeri posle dočeka u Areni: Najbolji navijači na svetu, to se zna

Trinkijeri posle dočeka u Areni: Najbolji navijači na svetu, to se zna

Danas 30.12.2022
Trener Bajerna Andreja Trinkijeri rekao je posle utakmice 16. kola Evrolige u kojoj je njegov Bajern izgubio u Beogradu od Partizana (83:77), da je veoma emotivno doživeo doček koji su mu priredili navijači u Areni. Trinkijeri je, pre nego što je… »
Obradović razočaran zbog navijanja u Areni: To nije moj Partizan, nisam se zbog toga vratio

Obradović razočaran zbog navijanja u Areni: To nije moj Partizan, nisam se zbog toga vratio

Danas 29.12.2022
Trener Partizana Željko Obradović rekao je posle utakmice 16. kola Evrolige u kojoj je njegov tim pobedio Bajern sa (83:77), da je razočaran zbog ponašanja jednog dela publike u Areni. Naime, deo navijača nastavio je „rat“ sa predsednikom kluba… »

Vesti dana »