Povezane vesti
Elektroprivreda Crne Gore kupila Železaru Nikšić za 20 miliona evra
Euronews 31.12.2022
Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) i turska kompanija Tosjali zaključile su ugovor o kupovini imovine bivše Železare Nikšić po ceni od 20 miliona evra. Imovina će biti preneta na novoformiranu firmu “Železara EPCG Solar", čiji je jedini vlasnik EPCG… »
Ne vraćamo se na staro: Abazović sa radnicima Železare posle potpisivanja ugovora o kupovini sa EPCG
Večernje novosti 31.12.2022
ELEKTROPRIVREDA Crne Gore kupila je imovinu Železare za 20 miliona evra. Foto: Printskrin Telegram/Dritan Abazović Ugovor je potpisan juče, a sednici rukovodstva EPCG prisustvovao je i premijer Dritan Avazović koji je posle podelio emocije sa radnicima… »
Opet u državnom vlasništvu: Elektroprivreda Crne Gore kupila Železaru Nikšić za 20 miliona evra
Večernje novosti 31.12.2022
ELEKTROPRIVREDA Crne Gore kupila je imovinu Železare za 20 miliona evra. Ugovor je potpisan danas, a sednici rukovodstva EPCG prisustvovao je i premijer Dritan Abazović. Foto: Printskrin Telegram/Dritan Abazović Imovina će biti preneta na novoformiranu… »
Vesti dana »
NIS dobio licencu OFAK-a do 23. januara, javljaju mediji, ali još nema potvrde Vašingtona
BBC News pre 26 minutajoš 45 povezanih
Uživo najmanje 47 mrtvih, oko stotinu povređenih! U toku konferencija za medije o požaru u švajcarskom skijalištu! "Imamo hipoteze o uzroku" (foto/video)
Kurir pre 11 minutajoš 85 povezanih
Studenti i građani u Nišu obeležili 14 meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu
Niške vesti pre 1 satjoš 27 povezanih
Broj mrtvih se približio 50, najmanje 115 teško povređenih; "Katastrofalna tragedija" FOTO/VIDEO
B92 pre 1 minutjoš 24 povezane



