Povezane vesti

Jokić: Mislim da smo bili najkvalitetniji na Evropskom prvenstvu, ali...

Jokić: Mislim da smo bili najkvalitetniji na Evropskom prvenstvu, ali...

Politika 01.01.2023
DENVER – Lično, mislim da smo bili najkvalitetnija ekipa na Evropskom šampionatu, uprkos tome što smo takmičenje završili u osmini finala, rekao je srpski košarkaš Nikola Jokić. „Jeste bili su Francuzi opasni, bili su Španci opasni, Slovenci… »
Milioni, milioni: Danas je važan dan za Nikolu Jokića i ostale Srbe u NBA ligi

Milioni, milioni: Danas je važan dan za Nikolu Jokića i ostale Srbe u NBA ligi

Večernje novosti 01.01.2023
MILIONI ljudi širom planete uzimaju učešća u glasanju za meč "svih košarkaških zvezda", a danas je za njih poseban dan. Foto AP NBA liga je nedavno otvorila glasanje za predstojeći Ol-star meč koji će se odigrati u Juti 19. februara 2023… »
Jokić: Mislim da smo bili najkvalitetniji na EP, ali...

Jokić: Mislim da smo bili najkvalitetniji na EP, ali...

Dnevnik 01.01.2023
DENVER: Lično, mislim da smo bili najkvalitetnija ekipa na Evropskom šampionatu, uprkos tome što smo takmičenje završili u osmini finala, rekao je srpski košarkaš Nikola Jokić. "Jeste bili su Francuzi opasni, bili su Španci opasni, Slovenci sa… »
Jokić poslao poruku Pešiću: Selektore, samo reci kada i ja sam tu...

Jokić poslao poruku Pešiću: Selektore, samo reci kada i ja sam tu...

Večernje novosti 01.01.2023
Srpski centar i zvezda Denvera pričao o brojnim temama, o NBA ligi, priznanjima, evropskoj košarci, Partizanu, Crvenoj zvezdi... FOTO: FIBA.Basketball Međutim, za nas je najvažniji onaj deo o reprezetaciji. MVP najjače lige sveta je otvoreno priznao… »
Srbija može da računa na Jokića: Dvostruki uzastopni MVP NBA lige govorio o brojnim temama

Srbija može da računa na Jokića: Dvostruki uzastopni MVP NBA lige govorio o brojnim temama

Euronews 01.01.2023
Srpski košarkaš Nikola Jokić, dvostruki uzastopni najkorisniji igrač NBA lige, govorio je u novoj godini za TV Arena sport o karijeri, laskavom priznanju, novim pojačanjima, osvrnuo se na brojne teme, a prokomentarisao je takmičenje u nacionalnom… »
Ko bi rekao: Nikola Jokić otkrio da gleda ABA 2 ligu, KLS, Zvezdu i Partizan obavezno

Ko bi rekao: Nikola Jokić otkrio da gleda ABA 2 ligu, KLS, Zvezdu i Partizan obavezno

Večernje novosti 01.01.2023
Nikola Jokić je prethodne dve godine bio najbolji igrač u NBA ligi, gde je stigao pravo iz ABA takmičenja. FOTO: Tanjug/AP A kako postiže takve rezultate srpski košarkaš je otkrio u velikom intervju za "Arenasport". - Već sedam, osam godina se… »

Vesti dana »