Povezane vesti

Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Politika 11.01.2023
LONDON – Britanski princ Hari rekao je da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž”, objavio je Bi-Bi-Si. Hari je, u izjavi za američku televiziju… »
Princ Hari negira da se hvalio ubistvom talibana

Princ Hari negira da se hvalio ubistvom talibana

Slobodna Evropa 11.01.2023
Britanski princ Hari (Harry) demantovao je da se hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu. U intervjuu za američku mrežu CBS rekao je da su mediji izvukli iz konteksta ono što je napisao u memoarima Spare (Rezerva)… »
Princ Harry: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Princ Harry: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Al Jazeera 11.01.2023
Princ Harry je optužio novinare da su njegove riječi izvukli iz konteksta, navodeći da je spinovanje ugrozilo njegovu porodicu. Britanski princ Harry rekao je da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je… »
"To su bile šahovske figure koje treba skloniti sa table": Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom talibana su opasna…

"To su bile šahovske figure koje treba skloniti sa table": Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom talibana su opasna…

Blic 11.01.2023
Britanski princ Hari rekao je da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu opasna laž", objavio je danas BBC. Hari je, u izjavi za američku televiziju, optužio novinare da… »
Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Princ Hari: Tvrdnje da sam se hvalio ubistvom 25 talibana su opasna laž

Telegraf 11.01.2023
Hari je u izjavi za američku televiziju optužio novinare da su njegove reči izvukli iz konteksta, navodeći da je spinovanje ugrozilo njegovu porodicu. Britanski princ Hari rekao je da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25… »
Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

BBC News 11.01.2023
Princ je optužio deo medija za spinovanje i vađenje njegovih reči iz konteksta. Princ Hari kaže da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž". Princa su… »
Šta je princ Hari napisao u memoarima o tome kako je ubio 25 talibana u Avganistanu

Šta je princ Hari napisao u memoarima o tome kako je ubio 25 talibana u Avganistanu

Nova 11.01.2023
Princ Hari kaže da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž“, prenosi BBC na srpskom. Princa su kritikovali pojedini bivši britanski vojni zvaničnici zbog… »
Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Južne vesti 11.01.2023
Princ Hari kaže da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž". Princa su kritikovali pojedini bivši britanski vojni zvaničnici zbog navoda o ubistvima u… »
Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Radio 021 11.01.2023
Princ je optužio deo medija za spinovanje i vađenje njegovih reči iz konteksta. Princ Hari kaže da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž". Princa su… »
Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Kraljevska porodica: Šta je princ Hari napisao u memoarima o ubijanju talibana u Avganistanu i zašto je ljut na štampu

Danas 11.01.2023
Princ Hari kaže da su tvrdnje da se u tek objavljenim memoarima hvalio ubistvom 25 talibanskih boraca dok je bio na dužnosti u Avganistanu „opasna laž“. Princa su kritikovali pojedini bivši britanski vojni zvaničnici zbog navoda o ubistvima u… »

Vesti dana »