Povezane vesti

Pevač Rade Jorović: Jako sam loše prošao sa penzijom!

Pevač Rade Jorović: Jako sam loše prošao sa penzijom!

Svet plus 11.01.2023
Pevač Rade Jorović nekada je dobro zarađivao... Jako sam loše prošao sa penzijom, ali ne mogu da se žalim jer sam hvala Bogu dočekao penziju. Kolika je - tolika je, bitno da je dugo koristiš. Rade Jorović sada živi od penzije koja je 30.000… »
Bio je "kralj svadbi", a sad živi od 30.000 dinara: Pevač na veseljima zarađivao 50.000 makara, a sad jedva sastavlja kraj s…

Bio je "kralj svadbi", a sad živi od 30.000 dinara: Pevač na veseljima zarađivao 50.000 makara, a sad jedva sastavlja kraj s…

Blic 11.01.2023
Pevač Rade Jorović sada živi od penzije koja je 30.000 dinara, a nekada je, kako je sam ispričao, na proslavama zarađivao veliki novac. - Malo sam avanzovao u međuvremenu. Sada primam 30.000 - rekao je pevač kroz smeh, koji je donedavno primao… »
Ima nagradu istaknutog umetnika, a od penzije jedva može da živi! Proslavljeni pevač otkrio na šta u karijeri nikada nije…

Ima nagradu istaknutog umetnika, a od penzije jedva može da živi! Proslavljeni pevač otkrio na šta u karijeri nikada nije…

Kurir 11.01.2023
U emisiji Puls Srbije kod Ivana Gajića gostovao je proslavljeni pevač narodne muzike Rade Jorović. Voditelj je pitao pevača da li je istina da on ima visoko priznanje istaknutog umetnika, a da prima penziju u iznosu od 25.000 dinara. - Malo sam… »

Vesti dana »