Povezane vesti

Klupko se odmotava! Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: "Ja sam bila sa njom za Božić, svađali su se, ovo je…

Klupko se odmotava! Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: "Ja sam bila sa njom za Božić, svađali su se, ovo je…

Kurir 11.01.2023
Najbolja prijateljica Ane Volš, Srpkinje koja je nestala u Americi i za kojom se traga danima, Alisa Kirbi rekla je za američke medije da su Ana i njen muž Brajan imali razmirice oko dece, a da je oko Božića bilo poprilično napeto. - Ja sam… »
Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: Otkrila glavni problem u braku - Za Božić je bilo napeto! Patila zbog dece

Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: Otkrila glavni problem u braku - Za Božić je bilo napeto! Patila zbog dece

Mondo 11.01.2023
Najbolja prijateljica Ane Volš, navela je da je Ana imala probleme u braku koji su kulminirali pred praznike. Najbolja prijateljica Ane Volš, navela je da je Ana imala probleme u braku koji su kulminirali pred praznike. Alisa Kirbi, najbolja… »
"Za Božić je bilo napeto": Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: "Ona i Brajan su prolazili kroz jedan veliki stresni…

"Za Božić je bilo napeto": Oglasila se najbolja prijateljica Ane Volš: "Ona i Brajan su prolazili kroz jedan veliki stresni…

Blic 11.01.2023
Najbolja prijateljia Ane Volš za kojom se traga danima, Alisa Kirbi rekla je za američke medije da su Ana i Brajan imali razmirice oko dece, a da je oko Božića bilo poprilično napeto. - Ja sam bila sa njom u četvrtak uveče. To je bio poslednji put… »
"Njih dve nisu imale dobar odnos": Majka Ane Volš smatra da policija treba da ispita jednu osobu: Ni ja se sa njom nisam…

"Njih dve nisu imale dobar odnos": Majka Ane Volš smatra da policija treba da ispita jednu osobu: Ni ja se sa njom nisam…

Blic 10.01.2023
Majka nestale Srpkinje Milanka Ljubičić kaže da je američka policija nije kontaktirala, kao ni njenu drugu ćerku, odnosno Aninu sestru. - Kada je bila u novermbru, rekla mi je da joj teško pada da putuje i da je prirodno da deca budu sa majkom i da… »

Vesti dana »