"Њих две нису имале добар однос": Мајка Ане Волш сматра да полиција треба да испита једну особу: Ни ја се са њом нисам људски упознала
Блиц 10.01.2023

Мајка нестале Српкиње Миланка Љубичић каже да је америчка полиција није контактирала, као ни њену другу ћерку, односно Анину сестру.
- Када је била у новермбру, рекла ми је да јој тешко пада да путује и да је природно да деца буду са мајком и да је код њега приметила неко нерасположење, што је и њу чинило нервозном. Дозвољавао јој је да виђа децу, али не да се преселе код ње у Вашингтон јер он није могао да се одсели јер је био у кућном притвору - навела она. Анина мајка каже да њена ћерка није имала добар однос са Брајановом породицом. - Она и њена свекрва нису биле најбољим односима.