Povezane vesti

Ako sam u blatu, ne treba da se valjam Aleksandra pogodila Cara gde je najslabiji: Sad tek razumem Dalilu

Ako sam u blatu, ne treba da se valjam Aleksandra pogodila Cara gde je najslabiji: Sad tek razumem Dalilu

Alo 12.01.2023
Pljušte provokacije. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Filipa Cara. - Da li ipak više voliš Aleks jer nećeš s*ks pored nje kao što si pred Dalilom ili Majom? - glasilo je… »
Je l' ti drvo napravilo dete Aleks progovorila o potencijalnoj trudnoći, priznala da li bi rodila Caru bebu

Je l' ti drvo napravilo dete Aleks progovorila o potencijalnoj trudnoći, priznala da li bi rodila Caru bebu

Alo 12.01.2023
Sukob potencijalnih roditelja. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević naredno pitanje pročitao je Aleksandri Nikolić. - Šta ćeš ako si trudna sa Carem? - glasilo je pitanje. - Ne smatram da mogu tako lako da ostanem trudna… »
Miljana mu je najveća motivacija Kulićeva otkrila kako napreduje Zolino učenje testova saobraćajne škole, on rekao ovo

Miljana mu je najveća motivacija Kulićeva otkrila kako napreduje Zolino učenje testova saobraćajne škole, on rekao ovo

Alo 12.01.2023
Nije im loše krenulo. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Miljanu Kulić. - Kako napreduje učenik (Zola) - glasilo je pitanje. undefined - Bolestan je, ali uči. Danas je učio… »
Brine o meni kao nikad niko Zvezdan rekao sve o Anđelinom bezobrazluku i da li je bio na ivici raskida sa njom, ona se…

Brine o meni kao nikad niko Zvezdan rekao sve o Anđelinom bezobrazluku i da li je bio na ivici raskida sa njom, ona se…

Alo 12.01.2023
Pokušavas da joj ukaže na sve greške. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević naredno pitanje pročitao je Zvezdanu Slavniću. - Da li si u nedelju pokušao da raskineš sa Anđelom? - glasilo je pitanje. - Ne, naravno. Ono… »

Vesti dana »