Povezane vesti

Oglasio se advokat Ivana Marinkovića! Policija radi svoj posao!

Oglasio se advokat Ivana Marinkovića! Policija radi svoj posao!

Svet plus 15.01.2023
Oglasio se advokat Ivana Marinkovića! Policija radi svoj posao, a i njegov pravni zastupnik je pripremio tužbu za Filipa Cara. Filip Car i Ivan Marinković žestoko su se sukobili na Božić, nakon čega je usledila i tuča, zbog koje je obezbeđenje… »
Strani državljanin, uslovna i tuča u Zadruzi! Ivan podneo prijavu, Filip Car zabrinut za svoju slobodu: "Na*ebao sam!"

Strani državljanin, uslovna i tuča u Zadruzi! Ivan podneo prijavu, Filip Car zabrinut za svoju slobodu: "Na*ebao sam!"

Mondo 15.01.2023
Filip Car uznemiren zbog prijave Ivana Marinkovića nakon sukoba koji se odigrao u Zadruzi. Filip Car uznemiren zbog prijave Ivana Marinkovića nakon sukoba koji se odigrao u Zadruzi. Filip Car i Ivan Marinković žestoko su se sukobili u Zadruzi, a… »
Zbog njega imam kazneno delo: Filip Car u problemu zbog Marinkovića! Zakukao na sav glas a pribojava se ovog (video)

Zbog njega imam kazneno delo: Filip Car u problemu zbog Marinkovića! Zakukao na sav glas a pribojava se ovog (video)

Kurir 15.01.2023
Rijaliti učesnici Filip Car i Ivan Marinković žestoko su se sukobili na Božić a svađa je eskalirala kada je Filip i pored momaka iz obezbeđenja uspeo da udari Ivana Marinkovića. Produkcija je istog momenta reagovala, obezbeđenje ih je razdvojilo… »
Filipa cara šalju hitno u zatvor? Izlanuo se i priznao da je prekršio uslovnu, van sebe, pretrnuo od straha, isplivao i…

Filipa cara šalju hitno u zatvor? Izlanuo se i priznao da je prekršio uslovnu, van sebe, pretrnuo od straha, isplivao i…

Alo 15.01.2023
Marinkovićev advokat je u ime svog klijenta podneo i privatnu tužbu, iako je policija reagovala po službenoj dužnosti. Filip Car i Ivan Marinković žestoko su se sukobili na Božić, a svađa je eskalirala kada je Filip, i pored momaka iz… »

Vesti dana »