Povezane vesti
Dva puta bila u komi i na respiratoru: Misici dijagnostifikovana epilepsija, otkrila detalje paklene borbe za život
Blic 17.01.2023
Bivša misica Nina Bojanović otkrila je detalje velike borbe sa zdravstvenim problemima zbog kojih je dva puta bila u komi i dva puta na respiratoru. Nina Bojanović proteklih šest meseci vodi borbu sa epilepsijom, koja joj je promenila život. Mlada… »
"Shvatila sam da lepota i novac ne znače ništa": Poznata hrvatska misica se bori sa opakom bolešću
Večernje novosti 17.01.2023
BIVŠA "Miss Supranational" Hrvatske Nina Bojanović progovorila je o svojoj borbi s epilepsijom, koju vodi poslednjih šest meseci. Foto: Printskrin/Jutjub/Miss Supranational Official Prelepa Nina 2020. godine pobedila je na izboru "Miss Supranational"… »
Vesti dana »
U Libanu od 2. marta stradalo skoro 2.900 ljudi u izraelskim napadima
N1 Info pre 1 satjoš 37 povezanih
Od nestanka na Senjaku do hapšenja Veselina Milića: Hronologija slučaja koji je uzdrmao MUP
Insajder pre 2 satajoš 88 povezanih
Ovo je prvi i poslednji put da smo bili na Evroviziji: Momci iz "Lavine" otkrili šta se dešavalo iza kulisa takmičenja (foto)
Večernje novosti pre 3 satajoš 29 povezanih
Desetkovana Crvena zvezda bez pobede u Surdulici: Radnik odoleo "crveno-belima"
Dnevnik pre 1 satjoš 58 povezanih
Pešmalbek: Bolji od svih i svega; Dodić: Nadmašili smo sebe i punu dvoranu u Vespremu
RTS pre 1 satjoš 52 povezane


