Povezane vesti

Nadal eliminisan sa Australijan opena

Nadal eliminisan sa Australijan opena

Politika 18.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal eliminisan je sa Australijan opena pošto je u 2. kolu izgubio od amerikanca Mekenzija Mekdonalda sa 3:0 (6:4, 6:4, 7:5). Nadal, koji je branilac titule je krajem drugog seta zatražio medicinski tajm-aut zbog problema sa… »
"Marijana, šta pobogu uradi sa licem!?" Mnogi nisu prepoznali najlepšu Srpkinju u tenisu, promenila lični opis (foto)

"Marijana, šta pobogu uradi sa licem!?" Mnogi nisu prepoznali najlepšu Srpkinju u tenisu, promenila lični opis (foto)

Mondo 18.01.2023
Marijana Veljović je bila u centru pažnje na meču Rafaela Nadala, ali je mnogi nisu prepoznali zbog korekcija na licu. Marijana Veljović je bila u centru pažnje na meču Rafaela Nadala, ali je mnogi nisu prepoznali zbog korekcija na licu. Srpska… »
Nadal posle eliminacije: Ne mogu da kažem da nisam mentalno uništen

Nadal posle eliminacije: Ne mogu da kažem da nisam mentalno uništen

Politika 18.01.2023
MELBURN - Razmišljao sam o predaji, nisam uopšte mogao da pogodim bekhend niti da trčim, ali sam želeo da završim meč. Nisam se konsultovao sa timom, dovoljno sam odrastao da sam donosim odluke, rekao je španski teniser Rafael Nadal posle… »
Nadal: Psihički sam uništen posle nove povrede

Nadal: Psihički sam uništen posle nove povrede

Novi magazin 18.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal rekao je da je "psihički uništen" strahujući od novog dugog odsustva posle povrede koju je zadobio tokom današnjeg poraza protiv Amerikanca Mekenzija Mekdonalda u drugom kolu Australijan opena na kome nije uspeo da… »
Nadal: Psihički sam uništen posle nove povrede

Nadal: Psihički sam uništen posle nove povrede

Beta 18.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal rekao je da je "psihički uništen" strahujući od novog dugog odsustva posle povrede koju je zadobio tokom današnjeg poraza protiv Amerikanca Mekenzija Mekdonalda u drugom kolu Australijan opena na kome nije uspeo da… »
Danka ispala posle nastavka, Vekić iskoristila 5. meč-loptu

Danka ispala posle nastavka, Vekić iskoristila 5. meč-loptu

Sport klub 18.01.2023
Podeli : U sredu se igraju mečevi prvog kola ženskog singla na Australijan openu, a budući da je prestala kiša, prioritet je završavanje duela koji su u utorak prekinuti. U nastavcima mečeva teniserke iz regiona bile su polovične – Danka Kovinić… »
Australijan open 2023: Rafael Nadal ispao u drugom kolu, mučila ga povreda

Australijan open 2023: Rafael Nadal ispao u drugom kolu, mučila ga povreda

Južne vesti 18.01.2023
Getty Images Rafael Nadal posle udarca reketom u levi kuk Rafael Nadal neće moći da odbrani titulu na Australijan openu jer ga je u drugom kolu pobedio Amerikanac Makenzi Mekdonald. Španac, koji ima 36 godina, žalio se na povredu tokom meča. Nadal je… »
Nadal ovo ne pamti: Čeka ga ozbiljni pad na ATP listi, Rafa ovo nije doživeo od 2005. godine!

Nadal ovo ne pamti: Čeka ga ozbiljni pad na ATP listi, Rafa ovo nije doživeo od 2005. godine!

Večernje novosti 18.01.2023
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal eliminisan je u drugom kolu Australijan opena. On je u Melburnu pre godinu dana osvojio titulu, a sada je poražen od Makenzija Mekdonalda 3:0 u setovima. Tanjug/Ap Nadal je prošle godine kao šampion osvojio 2000 bodova… »
Razmišljao sam o predaji Nadal: Jako težak trenutak u karijeri...

Razmišljao sam o predaji Nadal: Jako težak trenutak u karijeri...

Večernje novosti 18.01.2023
NESLAVAN završetak Australijan opena za Rafaela Nadala. Španac je prošle godine titulu osvojio jer je Novak Đoković proteran iz Melburna, a sada je ispao u drugom kolu. Tanjug/Ap - Razmišljao sam o predaji, nisam uopšte mogao da pogodim bekhend… »
„Vreme kreće kada ja kažem“: Marijana odbrusila bezobraznom Nadalu posle druge svađe

„Vreme kreće kada ja kažem“: Marijana odbrusila bezobraznom Nadalu posle druge svađe

Nova 18.01.2023
Nije mogao da podnese da gubi. Rafael Nadal je doživeo težak poraz u drugom kolu Australijan opena jer je od njega bio bolji Amerikanac Mekenzi Mekdonald rezultatom 6:4, 6:4, 7:5. Španac je krajem drugog seta doživeo povredu kuka zbog koje bi mogao da… »
Srpkinja na udaru Rafaela Nadala: Španac u raspravi sa Marijanom Veljović!

Srpkinja na udaru Rafaela Nadala: Španac u raspravi sa Marijanom Veljović!

Hot sport 18.01.2023
‘Sa tobom je uvek isto! Ne mogu da ga uzimam svaki put!’ Najveće iznenađenje na prvom grend slemu u godini viđeno je već u drugom kolu! Pravu senzaciju na Australijan openu režirao je Mekenzi Mekdonald. Amerikanac, 65. igrač na ATP listi… »
Nadal: Razmišljao da predam, ali rešio sam da dam sve

Nadal: Razmišljao da predam, ali rešio sam da dam sve

Sport klub 18.01.2023
Podeli : Španac Rafael Nadal u drugom kolu završio je učešće na Australijan openu, uprkos činjenici da je bio aktuelni šampion i prvi nosilac, a posle poraza od Amerikanca Makenzija Makdonalda u tri seta bio je razočaran nastupom. Nadal je krajem… »
Nadal nakon poraza: "Razmišljao sam o predaji"

Nadal nakon poraza: "Razmišljao sam o predaji"

Sportske.net 18.01.2023
Treći dan takmičenja na Australijan openu obeležila je senzacija, pošto je je ispao Rafael Nadal, branilac titule u muškoj konkurenciji. Njega je sa 3:0 u setovima pobedio Amerikanac Mekenzi Mekdonald. Španski teniser se tokom meča mučio sa… »
Nadal zabrinuo navijače zbog povede: Ne mogu da kažem da sam mentalno uništen, ali…

Nadal zabrinuo navijače zbog povede: Ne mogu da kažem da sam mentalno uništen, ali…

Nova 18.01.2023
Nije mu lako. Rafael Nadal ostao je bez titule u Australiji, nakon što ga je u drugom kolu eliminisao Amerikanac Mekeni Mekdonald rezultatom 6:4, 6:4, 7:5. Španac se povredio krajem drugog seta i do kraja meča se praktično oslanjao samo na servis… »
FOTO Nadalova supruga plakala kao kiša u loži: Videla kroz kakav pakao prolazi Rafa

FOTO Nadalova supruga plakala kao kiša u loži: Videla kroz kakav pakao prolazi Rafa

Nova 18.01.2023
Nije mogla da zaustavi suze. Neverovatne scene smo videli u drugom kolu Australijan opena. Mekenzi Mekdonald je imao prednost od dva nula u setovima, kada je Rafael Nadal zatražio medicinsku pomoć. Dok se njemu ukazivala pomoć, kamere su snimile… »
Imao sam velike ambicije, potpuno sam uništen: Nadal teško podneo eliminaciju sa Australijan Opena

Imao sam velike ambicije, potpuno sam uništen: Nadal teško podneo eliminaciju sa Australijan Opena

Euronews 18.01.2023
Očekivao je Rafael Nadal da će u Melburnu uspeti da odbrani titulu na Australijan Openu osvojenu prošle godine, ali je učešće završio već u drugom kolu porazom od 65. igrača sveta Mekenzija Mekdonalda. Španski teniser je u većem delu meča imao… »
Umoran sam, mentalno uništen zbog svega! Nadal otvorio dušu u Melburnu: Ako me opet čeka duga pauza, u ovim godinama...

Umoran sam, mentalno uništen zbog svega! Nadal otvorio dušu u Melburnu: Ako me opet čeka duga pauza, u ovim godinama...

Mondo 18.01.2023
Rafael Nadal razgovarao je sa novinarima posle eliminacije sa Australijan opena. Rafael Nadal razgovarao je sa novinarima posle eliminacije sa Australijan opena. Rafael Nadal (36) završio je takmičenje na Australijan openu. U drugom kolu turnira u… »
Rafa čučnuo i spustio reket na teren, a njegova supruga zaplakala! Kamere sve uhvatile - o ovoj sceni svi pričaju (foto)

Rafa čučnuo i spustio reket na teren, a njegova supruga zaplakala! Kamere sve uhvatile - o ovoj sceni svi pričaju (foto)

Mondo 18.01.2023
Ćiska, supruga Rafaela Nadala počela je da plače kada se on povredio. Ćiska, supruga Rafaela Nadala počela je da plače kada se on povredio. Rafael Nadal je ispao sa Australijan opena u drugom kolu, a njegova supruga Ćiska plakala je zbog svega… »

Vesti dana »