Povezane vesti

Kurti: Dogovor Kosova i Srbije moguć za nekoliko mjeseci

Kurti: Dogovor Kosova i Srbije moguć za nekoliko mjeseci

Al Jazeera 18.01.2023
Premijer Kosova kaže kako se dogovor Kosova i Srbije može postići u roku od nekoliko mjeseci, ako za to postoji volja dvije strane i podrška međunarodnih predstavnika. Premijer Kosova Albin Kurti je izjavio kako se dogovor Kosova i Srbije može… »
Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor potrebno dvoje

Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor potrebno dvoje

N1 Info 18.01.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da se sporazum sa Beogradom može postići za nekoliko meseci, ali da Srbija mora da se distancira od nasleđa Slobodana Miloševića i od ruskog predsednika Vladimira Putina. „Ja sam optimista da je sporazum sa… »
Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali je za dogovor potrebno dvoje

Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali je za dogovor potrebno dvoje

Novi magazin 18.01.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da se sporazum sa Beogradom može postići za nekoliko meseci, ali da Srbija mora da se distancira od nasleđa Slobodana Miloševića i od ruskog predsednika Vladimira Putina. "Ja sam optimista da je sporazum sa… »
Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor je potrebno dvoje

Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor je potrebno dvoje

Beta 18.01.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da se sporazum sa Beogradom može postići za nekoliko meseci, ali da Srbija mora da se distancira od nasleđa Slobodana Miloševića i od ruskog predsednika Vladimira Putina. "Ja sam optimista da je sporazum sa… »
Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor je potrebno dvoje

Kurti: Sporazum sa Beogradom moguć za par meseci, ali za dogovor je potrebno dvoje

Radio sto plus 18.01.2023
“Ja sam optimista da je sporazum sa Beogradom moguć u roku od nekoliko meseci, ako postoji volja da se postigne dogovor i podrška demokratskog zapada – Evropske unije, NATO, SAD i Velike Britanije. Izrazio sam svoju volju za to. Ali za dogovor su… »
Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Blic 18.01.2023
Premijer privremenih institucija u Prištini Aljbin Kurti izjavio je danas da je optimista da bi dogovor Beograda i Prištine mogao da se postigne u roku od nekoliko meseci, kao i da prištinska strana ima volje za to. On je u intervjuu za švajcarski… »
Politički analitičar Spahiu: Ako se Beograd i Priština ne dogovore pre marta, moguć je rat

Politički analitičar Spahiu: Ako se Beograd i Priština ne dogovore pre marta, moguć je rat

Radio 021 18.01.2023
Politički analitičar Nedžmendin Spahiu izjavio je da ukoliko Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum pre marta, postoji opasnost od rata. Spahiu je za prištinske medije rekao da rat može da izbije jer obe strane žele da pokažu dominaciju… »
Rizik od rata između Kosova i Srbije nije izbegnut, strane dokazuju dominaciju na Severu

Rizik od rata između Kosova i Srbije nije izbegnut, strane dokazuju dominaciju na Severu

Danas 18.01.2023
Politički analitičar Nedžmendin Spahiu izjavio je danas da ukoliko Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum pre marta, postoji opasnost od rata. Spahiu je za prištinske medije rekao da rat može da izbije jer obe strane žele da pokažu… »
Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Vesti online 18.01.2023
Premijer privremenih institucija u Prištini Aljbin Kurti izjavio je danas da je optimista da bi dogovor Beograda i Prištine mogao da se postigne u roku od nekoliko meseci, kao i da prištinska strana ima volje za to. On je u intervjuu za švajcarski… »
Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Kurti: Optimista sam da sa Srbijom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Dnevnik 18.01.2023
CIRIH: Premijer privremenih institucija u Prištini Aljbin Kurti izjavio je danas da je optimista da bi dogovor Beograda i Prištine mogao da se postigne u roku od nekoliko meseci, kao i da prištinska strana ima volje za to. On je u intervjuu za… »
Kurti: Optimista sam da sa Beogradom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Kurti: Optimista sam da sa Beogradom može da se postigne dogovor za nekoliko meseci

Euronews 18.01.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da je optimista da bi dogovor Beograda i Prištine mogao da se postigne u roku od nekoliko meseci, kao i da prištinska strana ima volje za to. On je u intervjuu za švajcarski "Blik" rekao da se to može… »
Spahiu: Ako Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum do marta, može doći do rata

Spahiu: Ako Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum do marta, može doći do rata

Vesti online 18.01.2023
Analitičar Nedžmedin Spahiu je upozorio da, ukoliko Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum pre marta, postoji opasnost od rata. Spahiu je rekao da ovaj rat može da izbije jer obe strane žele da pokažu dominaciju nad severom Kosova, a Zapad… »
"Ako ne bude sporazuma do marta, može doći do rata": Analitičar o situaciji na Kosovu: "Ovo trenutno primirje ne može…

"Ako ne bude sporazuma do marta, može doći do rata": Analitičar o situaciji na Kosovu: "Ovo trenutno primirje ne može…

Blic 18.01.2023
Analitičar Nedžmendin Spahiu je upozorio da, ukoliko Beograd i Priština ne postignu konačan sporazum pre marta, postoji opasnost od rata, prenosi Koha. Spahiu je rekao da ovaj rat može da izbije jer obe strane žele da pokažu dominaciju nad severom… »

Vesti dana »