Povezane vesti

Šokantno kako je Aleksandra ucenila zvezdana da ostavi Anđelu Isplivao tajni snimak iz izolacije, evo i šta su radili nakon…

Šokantno kako je Aleksandra ucenila zvezdana da ostavi Anđelu Isplivao tajni snimak iz izolacije, evo i šta su radili nakon…

Alo 21.01.2023
Zvezdan je tokom ranih jutrarnjih časova pokušao da poljubi Aleksandru Nikolić. Zvezdan Slavnić je noćas prvo ponizio i ostavio 22 godine mlađu Anđelu Đuričić, a onda je, ne bi li uspeo da zavede Aleksandru Nikolić, pomenuo i bivšu nevenčanu… »
Ne odustaje Zvezdan Slavnić skočio na Aleks, pokušao da je poljubi, njena reakcija šokirala

Ne odustaje Zvezdan Slavnić skočio na Aleks, pokušao da je poljubi, njena reakcija šokirala

Alo 21.01.2023
Zvezdan Slavnić i Aleks Nikolić nastavili su svoj razgovor u izolaciji, ali ovoga puta, Slavnić je odlučio da ode korak dalje, te je seo u donjem vešu, odmah preko puta Aleks. Tom prilikom oni su nastavili sa razgovorom, a on je sve vreme pokušavao… »
"Ti si zauzet čovek" Aleks i Zvezdan na korak do poljupca, Nikolićeva popušta: Moraš da rešiš neke stvari

"Ti si zauzet čovek" Aleks i Zvezdan na korak do poljupca, Nikolićeva popušta: Moraš da rešiš neke stvari

Alo 21.01.2023
Nakon što se sklonio od nje i legao u krevet, nije mogao da legne miran, te je ponovo seo pored nje. Posle nekoliko trenutaka, Zvezdan je ponovo pokušao da je poljubi, što je Aleks po treći put odbila. -Nemoj to da radiš, poslušaj me...Ti moraš da… »
"Kako sam ostavio anu, tako ću i ovu" Zvezdan odlučio da raskine sa Anđelom, Aleks popustila pa priznala emocije

"Kako sam ostavio anu, tako ću i ovu" Zvezdan odlučio da raskine sa Anđelom, Aleks popustila pa priznala emocije

Alo 21.01.2023
Priznali emocije. Zvezdan Slavnić otišao je u svoj krevet onog trenutka kada ga je Aleks Nikolić odbila, te su tom prilikom ušli u kratak sukob. -Evo sviđaš mi se i šta ćemo sada - rekla je Aleks. -Uvau. Ne mogu sada da kažem ono što mislim i… »
Skandal Zvezdan pokušao da poljubi Aleksandru, pa joj poručio: Znam da to želiš!

Skandal Zvezdan pokušao da poljubi Aleksandru, pa joj poručio: Znam da to želiš!

Alo 21.01.2023
Zvezdan je najavio raskid sa Anđelom, a Aleks je pokušala da ga odgovori od te ideje. Zvezdan Slavnić pokušao je da poljubi Aleksandru Nikolić. ali mu plan nije pošao za rukom. -Stvarno misliš da me sada poštuješ? - upitao je Zvezdan. -Šta sam… »
Otišli korak dalje Zvezdan i Aleks spojili krevete, Slavnić najavio raskid sa Anđelom: Rešiću to!

Otišli korak dalje Zvezdan i Aleks spojili krevete, Slavnić najavio raskid sa Anđelom: Rešiću to!

Alo 21.01.2023
Nakon što je prevario suprugu posle 15 godina zajedničkog života, zadrugar je odlučio da ostavi i ljubavnicu. Zvezdan Slavić odlučio je da ode korak dalje, te je spojio krevet sa Aleksandrom Nikolić. -Tvoj odnos nije raščišćen - rekla je Aleks… »

Vesti dana »