Povezane vesti

Mama Ane Volš: "Još mi nije došlo u glavu da nje više nema"

Mama Ane Volš: "Još mi nije došlo u glavu da nje više nema"

Glas Amerike 21.01.2023
BEOGRAD - Milanka Ljubičić, majka Ane Volš za čije je ubistvo optužen njen suprug Brajan Volš, i dalje "ne može da poveruje" u ono što se dešava. Milanka, koja ima 69 godina i živi u Beogradu, za Glas Amerike je ispričala da je o svemu što se… »
"Brajan je zamišljen i čudan.: Ne mogu to da podnesem!" Majka Ane Volš za "Blic" otkriva nove detalje iz života ćerke…

"Brajan je zamišljen i čudan.: Ne mogu to da podnesem!" Majka Ane Volš za "Blic" otkriva nove detalje iz života ćerke…

Blic 21.01.2023
"Kada je Ana bila u Beogradu u periodu novembar-decembar rekla mi je da želi da više vremena provodi sa decom. Pomenula je i Brajana. Rekla je da se promenio. Da je odsutan, zamišljen i da to više ne može da podnese...", priča za "Blic" u svojoj… »
"Nije mogla više da podnese ovo kod Brajana" Potresna ispovest majke Ane Volš: Mesec dana pre nestanka otkrila mi bračnu…

"Nije mogla više da podnese ovo kod Brajana" Potresna ispovest majke Ane Volš: Mesec dana pre nestanka otkrila mi bračnu…

Kurir 21.01.2023
"Kada je Ana bila u Beogradu u periodu novembar-decembar rekla mi je da želi da više vremena provodi sa decom. Pomenula je i Brajana. Rekla je da se promenio. Da je odsutan, zamišljen i da to više ne može da podnese", priča u svojoj najpotresnijoj… »
Majka Ane Volš se sada setila ćerkinih reči o Brajanu koje su bile alarm, a tad to nije tako izgledalo

Majka Ane Volš se sada setila ćerkinih reči o Brajanu koje su bile alarm, a tad to nije tako izgledalo

Telegraf 21.01.2023
"Muči me i proganja što nisam odmah otišla" Majka Ane Volš Milanka je pričala o Ani, njenom braku sa Brajanom, ali i potrazi za njenom ćerkom. Ona je na 20. dan od nestanka svoje ćerke rekla kako se i dalje nada da će je pronaći, da je živa, ali… »

Vesti dana »